عملکرد ضعیف قسمت 16 فصل 10 سریال The Walking Dead از لحاظ آماری

4 2,577

سریال The Walking Dead برای پخش قسمت‌های آخر فصل دهم در آخر این هفته باز خواهد گشت، اما توجه داشته باشید که امتیاز این سریال زامبی‌محور، نسبت به قبل کاهش پیدا کرده است.

سایت ComicBook.com گزارش می‌دهد که قسمت (A Certain Doom) از سریال مردگان متحرک در طول پخشش در شب یکشنبه از شبکه AMC فقط توانسته 2.7 میلیون بیننده داشته باشد. این نشان‌دهنده آن است که این قسمت نسبت به آمار بینندگان سایر قسمت‌ها، کم‌ترین تماشاگر را داشته و از رکورد 2.9 میلیون بیننده در ماه مارس هم کم‌تر بوده و توانسته به 2.7 میلیون بیننده برسد.

البته ناگفته نماند که عوامل مختلفی در این افت تاثیرگذار بودند؛ اول از همه قرار بود که این قسمت در اوایل امسال منتشر شود، اما شیوع بیماری کرونا باعث تاخیر در پخش آن شد. البته پخش اسپین‌آف جدید سریال مردگان متحرک؛ یعنی سریال The Walking Dead: World Beyond که قبل از پخشش با نقدهای خوبی روبرو نشد، هم در کاهش این افت بی‌تقصیر نیز نبوده.

سرویس پخش شبکه AMC این قسمت را دو روز زودتر منتشر کرد که مشخص می‌کند که فصل دهم سریال مردگان متحرک در سال بعد با قسمت‌های بیشتری ادامه می‌یابد و اینکه فینالی هم در کار نخواهد بود. ماه پیش اعلام شد که سریال The Walking Dead بعد از پخش فصل یازدهمش به پایان می‌رسد. البته سازندگان سریال مردگان متحرک فرانچایز این سریال را به آخر نمی‌رسانند؛ چون آنها در همان زمان اعلام کردند که چندین اسپین‌آف در دستور ساخت قرار دارد و در حال برنامه‌ریزی روی ساخت فیلم ریک گرایمز (Rick Grimes) هم هستند.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

رسانه های خارجی و مخاطبین قسمت آخر فصل 10 واکینگ دد، واکنش های متفاوتی را نسبت به  آن داشته اند؛ شما به عنوان یک طرفدار، عملکرد فصل دهم را چطور ارزیابی می کنید و چرا؟!

منبع: پلی مگ

4 دیدگاه
 1. mahdi می گوید

  این سریال با این که خیلی خاطره باهاش دارم ولی باز به هرحال دیگه تاریخ مصرفش تموم شده بود فقط میخواستن که یجوری ادامه بدنش ولی اگر میتونست مثل فصل های 7و 8 برگرده خوب بود

  1. فرهمند می گوید

   درسته تو بیشتر سریال های زامبی محور، شخصیت های اصلی سریال فقط زامبی میشکن، بعدش چی؟

 2. mahdi می گوید

  اگر نیگان و ریک از سریال نمیرفتن سریال میتونست ادامه بده چون که هردو شخصیت خیلی جالبی داشتند

  1. فرهمند می گوید

   من فکر میکنم بیشتر سریال های زامبی‌محور یک هدف دارند؛ کشتن زامبی‌ها

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود