همه چیز درباره فصل چهارم سریال Stranger Things

7 7,041

سوال‌های بی پاسخ و بزرگی از قسمت نهایی 77 دقیقه‌ای و دیوانه‌کننده فصل سوم سریال Stranger Things؛ نبرد استارکورت (The Battle of Starcourt) باقی مانده، اما نگران نباشد. شبکه اینترنتی نتفلیکس سریال ترسناک علمی-تخیلی خود را برای فصل چهارم تمدید کرد که به این معناست که به تمام چیزهایی که از دست داده‌اید پاسخ می‌دهد، البته امیدواریم به همین ترتیب باشد.

در ادامه به جزیئات بیشتری از فصل چهارم سریال Stranger Things می‌پردازیم.

* در صورتی که سریال استرنر تینگ را تماشا نکرده اید، از خواندن این مقاله منصرف شوید، چرا که در برخی از بخش ها حاوی اسپویل می باشد *

جدیدترین اطلاعات منتشر شده از فصل 4 سریال چیزهای عجیب

تاریخ پخش فصل چهارم سریال Stranger Things

در حال حاضر، هنوز تاریخ رسمی برای انتشار فصل چهارم سریال Stranger Things مشخص نشده، اما با تمام چیزهایی که در جریان است، غیرمحتمل نیست که فصل چهارم سریال چیزهای عجیب در سال جاری منتشر شود.

دیوید هاربر (David Garbour) در پرسش و پاسخ اینستاگرام ماه مارس گفت که فکر می‌کرد که قسمت‌های جدید سریال Stranger Things در اوایل سال بعدی منتشر می‌شود، ولی او این را هم گفت که اختیاراتی در این زمینه ندارد.» در هرصورت، فیلمبرداری فصل چهارم رسما شروع شده و به این معناست که تا تماشای فصل چهارم تنها یک قدم فاصله داریم.

حساب رسمی توئیتری سریال Strange Things با به اشتراک گذاشتن تصویری از کلاکت با کپشن: «در همین حال …….در Upside Down» فیلمبرداری فصل چهارم را تایید کرد.

فین ولفهارد (Finn Wolfhard) در نقش مایک قبلا گفته که تاخیرهای فیلمبرداری، ناامیدکننده بود؛ چون آنها از برنامه جلو بودیم و این تاخیرات باعث به هم ریختگی در برنامه‌ریزی‌هایمان شد. فین به سایت گاردین گفت:«این اتفاق قبلاً نیفتاده بود، چون هیچ رویکرد واقع‌گرایانه‌ای برای برنامه‌ریزی نداشتیم و به علت بیماری کرونا فیلمبرداری به طور ناگهانی متوقف شد و همه با حالت بسیار ناراحتی به خانه‌هایشان برگشتند.»

به محض اعلام تاریخ انتشار دقیق تر از فصل 4 سریال Stranger Things این مقاله بروزرسانی می شود
به محض اعلام تاریخ انتشار دقیق تر از فصل 4 سریال Stranger Things این مقاله بروزرسانی می شود

بازیگران فصل چهارم سریال چیزهای عجیب

سریال چیزهای عجیب بدون بازیگران زیاد و مهم خود نمی‌تواند سریال خوبی باشد، بنابراین انتظار می‌رود که بازیگران فصل‌های قبلی به سریال برگردند. (Millie Bobby Brown) در نقش الون، (Finn Wolfhard) مایک، (Caleb McLaughlin) در نقش لوکاس، (Gaten Matarazzo) در نقش داستین، (Noah Schnapp) در نقش ویل، (Sadie Sink) در نقش مکل، (Joe Keery) در نقش استیو، (Natalia Dyer) در نقش نانسی، (Charlie Heaton) در نقش جاناتان، (Maya Hawke) در نقش رابین، (Winona Ryder) در نقش جویسی، (Priah Ferguson) در نقش اریکا و (Cara Buono) در نقش کارن از جمله بازیگران فصل چهارم سریال چیزهای عجیب هستند.

بازیگران شاخص فصل 4 سریال Stranger Things
بازیگران شاخص فصل 4 سریال Stranger Things

نگاهی به اتفاقاتی که قرار است در فصل 4 استرنجر تینگز (Stranger Things) رخ دهد (حاوی اسپویل)

دکتر سام اونز (Dr Sam Owens) با بازی پل رایزر (Paul Reiser) که در فصل سوم سریال Stranger Things برای وزارت انرژی ایالات متحده آمریکا کار می‌کند، پس از خروج دکتر مارتین برنر (Dr Martin Brenner)، به عنوان مدیر عملیات آزمایشگاه هاوکینز منصوب شد.

او قبلاً وظیفه بازرسی از دروازه Upside Down را داشت تا از آسیب‌های گسترده آن جلوگیری کند و او همان کسی بود که به هاپر (Hopper) کمک کرد تا الون (Eleven) را به فرزند خواندگی قبول کند.

واقعیت اینجاست که او به خاطر قسمت دروازه Upside Down معرفی شده است. بنابراین بدون اشاره به تهدید رو به رشد اتحاد جماهیر شوروی، می‌توان او را در فصل چهارم سریال مشاهده کرد.

برنر یک دانشمند تحقیقاتی و رئیس سابق آزمایشگاه هاوکینز است که در طی آزمایشات خود بیش از حد به الون فشار آورده بود و در نهایت باعث شد که دروازه را باز کند. آیا او دوباره در فصل چهارم برخواهد گشت؟

دموگورگون (Demogorgon) در فصل اول سریال چیزهای عجیب به برنر حمله کرد، اما ما واقعا مرگ او را ندیدیم که به نظر می‌رسد عمدی باشد.

گریگوری (Grigori) هم تنها شخصیت روسی است که اگر در فصل چهارم حضور داشته باشد، شگفت‌زده می‌شویم. او قاتلی است که (Poor Alexei) را ترور کرد. علی‌رغم مرگ هولناک او در پایان فصل سوم، اندری ایوچنکو (Andrey Lvchenko) هنوز فکر می‌کند که شخصیت‌اش روزی برمی‌گیردد.

(Andrey Lvchenko) به Digital Spy در کامیک‌کان سان دیگو گفت:«سریال چیزهای عجیب یک سریال علمی‌تخیلی است، بنابراین هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. تنها چیزی که می‌دانم این است که او در حال حاضر مرده است، اما کسی چه می‌داند؟» همانطور که Terminator چند بار زنده می‌شود، گریگوری (Gorigori) هم از این شخصیت الهام گرفته و احتمال دارد برگردد. شما هرگز نمی‌دانید که چه اتفاقی قرار است در آینده بیفتد.

همه ما می‌دانیم که علی‌رغم پایان تراژیک فصل سوم، دیوید هاربر (David Harbour) در نقش هاپر (Hopper) به سریال برخواهد گشت. هاربر با گفتگویی که با سایت Total Film داشته، افشا می‌کند که او مدت‌ها می‌داند که چه چیزی در انتظار شخصیت‌اش است.

او در ادامه می‌گوید:«من به برادران دافر بسیار نزدیک هستم و می‌دانم که داستان آنها چطور پیش می‌رود و فکر می‌کنم که این چیز مهمی درباره داستان باشد. در سریال Stranger Things می‌توانید به فصل اول برگردید و چیزهای زیادی را ببینید که از لایه‌های پایین داستان به فصل‌های بعدی مرتبط می‌شود. من در ابتدای هر فصل با آنها بحث می‌کردم و ما همیشه به ایده بازگشت Gandalf علاقه‌مند بودیم. Gandalf the Grey کسی بود که با Balrog جنگید و به Gandalf the White تبدیل شد.»

هاربر اشاره کرد:« شخصیت او باید تغییر می‌کرد و به نوعی زنده می‌شد. با این زنده شدن، ما فرد بسیار متفاوتی را خواهیم دید که با کارهای خودش پیش می‌رود. این شخصیت همان شخصیت قبلی است، اما روش متفاوتی را پیش خواهد گرفت. این نقش، نقش خوبی است که آن را بازی می‌کنم.»

هاربر درحالی که هنوز مشخص نیست شخصیت‌اش چگونه زنده مانده، فاش کرده که فصل چهارم سریال چیزهای عجیب با جزئیات بیشتری از پس‌زمینه فصل سوم را فاش می‌کند که در آن الون را می‌بینیم که جعبه‌ای در اتاق زیر شیروانی هاپر را با عنوان‌های «پدر»، «ویتنام» و «نیویورک» پیدا می‌کند.

این بازیگر در کامیک‌کان لیورپول گفت:«ما سه چیز را در فصل چهارم قرار دادیم که اگر این سه چیز نشان داده نشود، به این معنا است که نویسنده‌ها به آن خوب نپرداختند، اما برادران دافر نویسندگان خوبی هستند. من مخصوصا می‌دانم که ما درباره پس‌زمینه داستان هاپر، ماجرای بزرگی را به شما ارائه خواهیم داد که هنوز درباره آن به شما چیزی نگفته‌ایم.»

من از آشکار شدن این شخصیت بسیار هیجان‌زده هستیم. این آشکارسازی یکی از چیزهایی بود که از اولین فریم و فیلمبرداری سریال می‌دانستم، ولی هنوز آن را نشان ندادیم و در نهایت قرار است هویت این شخصیت را به طور جزئی‌تری نشان دهیم. شما هنوز چیزی درباره او نمی‌دانید، این همان چیزی است که درباره این شخصیت دوست دارم. اما باید بگویم که داستان او به پس‌زمینه‌های نیویورک، ویتنام و پدر مرتبط می‌شود.»

او ادامه داد:«برای شما خوشحال هستم که قرار است چیزهایی را از او ببینید؛ مثل کارهایی که با الون، جویسی کرده و کارهایی از این قبیل.»

طبق گزارش سایت TVLine برادران دافر می‌خواهند چهار نقش را در فصل چهارم احیا کنند؛ سه نوجوان به همراه یک بزرگسال و یک شخصیت جدید.

جوئل استوفر (Joel Stoffer) ستاره نقش (Enoch) در سریال Agents of SHIELD هم در نقش نامشخصی در فصل چهارم حضور پیدا می‌کند.

استوفر به Comicbook.com گفته:«من نقشی در فصل چهارم سریال Stranger Things دارم که هنوز فیلمبرداری نشده.»

فکر نمی‌کنم که فیلمبرداری نقشم مدت زیادی طول بکشد و به زودی شروع می‌شود. آنها با من تماس گرفتند و قرار است که به جورجیا، آتلانتا بروم و زمانی که دوباره کار فیلمبرداری بعد از تاخیراتی شروع شود، فیلمبرداری من هم شروع می‌شود. البته واضح است که چرا فیلمبرداری برای مدتی متوقف شده بود.»

او اضافه کرد:«دقیقا چیز زیادی نمی‌دانم. در دوران قرنطینه و چندماه قبل بود که من به تیم بازیگری پیوستم و فیلمنامه نقشم را گرفتم. هیچ اطلاعاتی درباره بازیگرا و غیره ندارم و هیچ اسمی از فیلمنامه‌ام را نشناختم، حتی نمی‌دانم که صحنه بیشتری بازی می‌کنم یا نه.» انتظار داشتم که جزیئات بیشتری می‌دانستم، اما واقعا نمی‌دانم. همان چیزی‌های که شما می‌دانیم را من هم می‌دانم. گروه سازنده سریال چیزهای عجیب، واقعا مرموز هستند.»

یک چیز دیگر: پرایا فرگوسن (Priah Ferguson) به طور منظم قرار است در فصل چهارم سریال Stranger Things حضور داشته باشد، چون حضور او واضح است.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال استرنجر تینگز چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3]
7 دیدگاه
 1. محمد رضا می گوید

  سلام بابت اطلاعات مفیدتون
  میخواستم بپرسم که آیا فصل ۴
  درحال ساخت هست یا نه؟

  1. admin می گوید

   سلام وقت بخیر؛ بله اما شرایط سخت کرونا و … باعث شده کمی عقب بیفته
   شاد و پیروز باشید

 2. نجلا می گوید

  بله

 3. میلی بابی براون می گوید

  اگه درحال ساخت هست کی فصل چهار این سریال رو منتشر میکنن؟

  1. admin می گوید

   هنوز اعلام نشده

 4. Rq می گوید

  آیا این فصل آخر این سریاله

  1. admin می گوید

   مشخص نشده

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود