انیمیشن The Walking Dead ساخته می شود

0 82

حالا که سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) به پایان راه خود رسیده است، خیلی ها علاقه دارند تا آثار مختلف، نظیر اسپین آف این مجموعه دلنواز و قدیمی را تماشا کنند. به تازگی انیمیشن یا انیمه با اقتباس از خیلی از گیم ها ساخته شده است و روند نحسی که قدیم داشتند و همگی معتقد بودند که اقتباس ها کاملا ضعیف در می آیند را نقض کرده اند. یکی از جدیدترین خبرها در رابطه با ساخته شدن انیمیشن واکینگ دد است که فعلا در روند پیشنهاد و ایده قرار دارد.

در ادامه بیشتر در رابطه با ساخته شدن انیمیشن The Walking Dead صحبت خواهیم کرد.
تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

خالق واکینگ دد با ساخته شدن انیمیشن آن شدیدا موافق است

رابرت کرکمن نویسنده و خالق کمیک دنیای مردگان متحرک (The Walking Dead)، معتقد است که داستان این اثر، شدیدا پتانسیل تبدیل شدن به یک انیمیشن سریالی را دارد. قطعا موفقیت اثری همچون آرکین که با اقتباس از بازی League of Legends ساخته شده است، در این امر بیهوده نخواهد بود.

درحال حاضر هیچ تاریخ انتشار یا زمان دقیقی در رابطه با پخش انیمیشن با اقتباس از دنیای واکینگ دد اعلام نشده است. اما با توجه به اینکه رابرت کرکمن، خودش خالق این اثر می باشد، باید ساخته شدن یا به عبارتی بهتر است بگوییم نهایی شدن این پروژه، قطعی است.

در بخش دیگری از صحبت های رابرت کرکمن، او سعی دارد تا بخش هایی که در سریال اصلی نزدیک به کمیک نبوده و یا حتی درست پرداخته نشده بوده را در انیمیشن به نمایش بگذارد. وی علی رغم اینکه با آنجلا کانگ (شورانر فصول پایانی) و سبک کاری وی به شدت موافق است، اما معتقد است پتانسیل های دنیای مردگان متحرک خیلی بیشتر از این حرف ها می باشد. آنهایی که کمیک این اثر را خوانده اند، کامل این صحبت را درک می کنند.

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به انیمیشن واکینگ دد (The Walking Dead) به همراه اخبار منتشر شده آن چیست؟

تا به اینجای کار از اخبار منتشر شده در رابطه با ساخته شدن انیمیشن مردگان متحرک راضی بوده اید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود