فصل یازدهم سریال The Walking Dead آخرین فصل سریال است

آیا سریال واکینگ دد (TWD) بعد از فصل یازده برای همیشه تمام می شود؟

3 485

پایان یک دهه خاطره | واکینگ دد در فصل 11 به پایان می رسد

اولین قسمت سریال دوست داشتنی واکینگ دد یا به فارسی مردگان متحرک در سال 2010 پخش شد و با استقبال بی نظیر و تاریخی روبرو شد و بعد از غوغایی که نخستین فصل به پا کرد، در فصل های بعدی بینندگان میلیون به میلیون اضافه تر شدند و این محبوبیت به طوری گسترده شد که قسمت اول فصل پنجم توانست رکورد پربیننده‌ ترین سریال درام تاریخ شبکه‌ های کابلی را از آن خود کند؛ جالب است بدانید رکورد قبلی نیز برای فصل چهارم The Walking Dead است، این خود نشان می دهد که سریال در آن زمان چقدر محبوب و لذت بخش بود. فارغ از اینها، سریال در فصل 7 و 8 دچار افت هایی از نظر بینندگان شد و بینندگان خود را میلیونی از دست داد و علی رغم درخشش فصل نهم و دهم سریال، اما خیلی ها معتقد بودند سریال درخشش گذشته را ندارد، اگر چه شخصا نقدهای سنگینی که به سریال وارد است را قبول ندارد و معتقدم سریال هنوز در اوج است، فقط سبک آن نسبت به فصول اولیه تغییر کرده است.

در ادامه قصد داریم صحت یک خبر بزرگ، در رابطه با پایان سریال واکینگ دد را در پلی مگ بررسی کنیم.
تا انتها همراهمان باشید.

آیا خبر مربوط به پایان سریال The Walking Dead بعد از فصل یازدهم حقیقت دارد؟

متاسفانه یا خوشبختانه باید بگویم که پایان سریال The Walking Dead در فصل 11 رسما توسط شبکه ای ام سی (AMC) و سازندگان آن تایید شده است؛ متاسفانه به دلیل پایان یک دهه خاطرات جذابی که این سریال خلق کرد و خوشبختانه به دلیل آغاز پروژه های جدید و بزرگ در دنیای واکینگ دد که حتما و حتما در خبرهای بعدی به بررسی تک تک آنها خواهیم پرداخت.

آیا فصل یازدهم سریال واکینگ دد (مردگان متحرک)، آخرین فصل سریال است و سریال بعد از آن به طور کلی تمام می شود؟ پاسخ بله است!
آیا فصل یازدهم سریال واکینگ دد (مردگان متحرک)، آخرین فصل سریال است و سریال بعد از آن به طور کلی تمام می شود؟ پاسخ بله است!

به هرحال هر شروعی پایانی دارد و این یک قانون غیرقابل انکار است؛ اما چیزی که طرفداران سریال The Walking Dead را کمی شوکه کرده این است که سازندگان حدود چند ماه قبل به طور رسمی تایید کردند که سریال قصد تمام شدن در یکی دو فصل آینده را ندارد و جالب است از کلمه حداقل نیز استفاده کردند. به هرحال خبریست که منتشر و تایید رسمی شده است و دیگر کاری از دست طرفداران بر نمی آید.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا شما هم طرفدار سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) هستید؟
شخصیت مورد علاقه شما چه کسی است و چه حسی نسبت به خبر پایان یافتن سریال بعد از سیزن یازده، آن هم برای همیشه، دارید؟

منبع: پلی مگ

3 دیدگاه
 1. MRmahdi می گوید

  من نمی‌دونم چی بگم آخه یه بار میگن تا چهل سال دیگه هم میتونیم سریالو ادامه بدیم بعد میگن فصل ۱۱ فصل آخره همه سریالای خوب دارن تموم میشن😢

  1. admin می گوید

   چه خوب چه بد دنیای سینما و تلویزیون درحال پوست اندازی هست ⁦✌️⁩

 2. parsa می گوید

  اگه کارل رو نمیکشتن اینقدر افت نمیکرد بعد رفتن ریک

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود