تاریخ انتشار فصل دوم انیمه Solo Leveling مشخص شد

0 663

سولو لولینگ (Solo Leveling) نام یکی از سریال های انیمه ای است که اولین اپیزود آن اوایل سال 2024 پخش شد. از نظر خیلی ها مستحق دریافت جایزه انیمه سال است، اگر چه در خیلی از جشنواره ها، جوایز مختلفی را از آن خود کرد. البته از دیدگاه من این انیمه کاملا کلیشه ای و روند به شدت تکراری دارد، اما در عین تعجب، توانسته محبوبیت زیادی را بین کامیونیتی، برای خود دست و پا کند، به طوری که نمره آی ام دی بی (IMDB) فصل اول آن 8,4 از 10 است که نمره بسیار خوبی محسوب می شود.

فصل دوم Solo Leveling به صورت رسمی تایید شده است و خیلی ها مثل شما علاقه دارند تا بدانند، دقیقا در چه تاریخی پخش می شود.
در ادامه اطلاعات و اخبار رسمی و موثق از فصل 2 انیمه سولو لولینگ قرار گرفته است.

لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

تاریخ انتشار فصل 2 انیمه سولو لولینگ

فصل دوم Solo Leveling در تاریخ ژانویه 2024 (دی 1403) به صورت رسمی آغاز می شود. با توجه به اینکه ساخت آن، پیش از اتمام فصل اول این سریال آغاز شده است، انتظار می رود تا بدون تاخیر و در زمان مقرر شده، شاهد پخش اولین اپیزود از فصل 2 سولو لولینگ باشیم.

طبق گفته استودیو A1-Pictures، در فصل دوم شاهد روایت داستان اپیزود 45 تا 90 مانهاوای این اثر که اتفاقا انیمه از آن اقتباس شده است باشیم.

به شخصه انتظار دارم تا فضاسازی جهان و علی الخصوص شخصیت پردازی این انیمه، بهتر از فصل اول باشد، چرا که خیلی ها مثل خود من معتقدند که سرعت روایت در فصل اول به هیچ عنوان استاندارد نبود و استودیو ای وان پیکچرز فقط قصد داشت تا در این 12 اپیزود، 45 اپیزود اول مانهاوا را به نمایش بگذارد.

فصل دوم انیمه Solo Leveling (سولو لولینگ) در ژانویه 2024 آغاز و در مارس همان سال به پایان خواهد رسید
فصل دوم انیمه Solo Leveling (سولو لولینگ) در ژانویه 2024 آغاز و در مارس همان سال به پایان خواهد رسید

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به فصل اول انیمه سولو لولینگ چیست، آیا از کیفیت کلی آن راضی بودید؟

همچنین نظرات خود را در رابطه با فصل دوم Solo Leveling و انتظاراتی که از آن دارید، در بخش نظرات اعلام کنید.
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود