5 بازیکن برتر بازی فورتنایت را بشناسید (باهوش‌ترین ها)

0 2,997

استریمرها و تولیدکنندگان محتوای ویدیویی در یوتیوب، نقش بسیار مهمی در معروف و محبوب شدن بازی فورتنایت (Fortnite) داشتند، اگر چه تلاش ها و پلن های بازاریابی ویژه اپیک گیمز (Epic Games) جهت تبلیغ این بازی را به هیچ عنوان نباید نادیده گرفت. فارغ از اینها امروز قصد داریم 5 بازیکن برتر بازی فورتنایت را به شما عزیزان معرفی کنیم اما لازم به ذکر است که خیلی از این بازیکنان در تاپ تن جایی ندارند و یا اصلا جایزه بین المللی ندارند اما سبک بازی و هوش آنها، الهام بخش خیلی از پلیرهای فورتنایت است و به معنای دیگر سبک بازی مختص به خود را دارند و ویدیوها و یا لحظات خیلی خاصی (یا حتی رکورد) از خود به جای گذاشته اند.

در ادامه با مقاله بهترین پلیرهای بازی Fortnite همراه سایت پلی مگ باشید.

معرفی بهترین پلیرهای Fortnite از لحاظ سبک بازی و هوش (تاپ فایو)

نینجا (Ninja)

نظر شما راجع به گیم پلی های نینجا (Ninja) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟
نظر شما راجع به گیم پلی های نینجا (Ninja) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟

نینجا (Ninja) با نام واقعی ریچارد تیلور بلوینس (Richard Tyler Blevins) بدون شک یکی از برترین بازیکنان فورتنایت در تاریخ این بازی است. شاید او دیگر به صورت رقابتی بازی نکند و کمتر به این بازی بپردازد، اما لحظاتی که وی در استریم و ویدیوهای یوتیوبی اش خلق کرده است، بی نظیر هستند. زمانی او در تاپ تن قرار داشت و به صورت کاملا رقابتی بازی می کرد. فارغ از اینها اگر سال ها هم بگذرد، چیزی از ارزش ها و هوش و خلاقیتی که این پلیر در گیم پلی های خود به نمایش گذاشت، کم نمی کند. اپیک گیمز به رسم احترام، اسکین وی را در بازی در آیتم شاپ به فروش گذاشت و هر زمان که به آیتم شاپ برمی گردد، با استقبال بی نظیر پلیرهای Fortnite روبرو می شود.

Mitr0

نظر شما راجع به گیم پلی های میترو (Mitr0) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟
نظر شما راجع به گیم پلی های میترو (Mitr0) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟

میترو (Mitr0) با نام واقعی دیمیتری ون ده وریه (Dmitri Van De Vrie) از استریمرهای تاثیرگذار در بازی Fortnite محسوب می شود. درحال حاضر وی 1 میلیون فالوور در توییچ و میانگین 37 هزار نفر بازدیدکننده در هر استریم را دارد. وی تبحر خاصی در بازی های شوتر دارد و فورتنایت نیز از این قاعده مستثنی نیست. از دلایل محبوب شدن این استریمر و کانتنت کریتور در فورتنایت می توان به لایوهای همراه با آموزش اشاره کرد. یعنی وی طوری بازی می کند که خیلی ها از ویدیوهای وی، به عنوان آموزش حرفه ای شدن در این بازی استفاده می کنند. شما هم اگر قصد دارید تا در این بازی حرفه ای شوید، حتما ویدیو – گیم پلی های میترو (Mitr0) را تماشا کنید.

MrSavage

نظر شما راجع به گیم پلی های مستر سویج (MrSavage) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟
نظر شما راجع به گیم پلی های مستر سویج (MrSavage) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟

مستر سویج (MrSavage) با نام واقعی مارتین فوس اندرسون (Martin Foss Anderson) نه تنها یکی از برترین بازیکنان فورتنایت است، بلکه از پرهوادارترین استریمرها و کانتنت کریتورهای گیمینگ در جهان نیز به شمار می رود. در توییچ وی چیزی نزدیک به 3 میلیون نفر دنبال‌کننده و در هر استریم میانگین 241 هزار نفر بازدیدکننده دارد. وی به دلیل تبحر بالا در کیل گرفتن و علی الخصوص ادیت های خلاقانه ویدیو گیم پلی ها، از برترین کانتنت کریتورها و پلیرهای Fortnite محسوب می شود. جالب است بدانید که در زمان نگارش این مقاله، 18 سالگی مارتین فوس اندرسون یا مستر سویج (MrSavage) هنوز کامل نشده است.

Bugha

نظر شما راجع به گیم پلی های بوگا (Bugha) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟
نظر شما راجع به گیم پلی های بوگا (Bugha) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟

بوگا (Bugha) با نام واقعی کایل گیرس‌دورف (Kyle Giersdorf) را همه کسانی که اخبار فورتنایت را دنبال می کنند می شناسند. وی در 16 سالگی و در سال 2019 قهرمان جام جهانی Fortnite شد و چیزی نزدیک به 4 میلیون دلار برنده شد. نیاز به توصیف این بازیکن نیست، چرا که وی قهرمان معتبرترین جام فورتنایت شده است؛ هوش و توانایی بالای خود را در مسابقاتی که برگزار شده بود، به کل جهان نشان داد و امروزه بوگا (Bugha) همانند نینجا تبدیل به یک برند شده است.

TaySon

نظر شما راجع به گیم پلی های تایسون (TaySon) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟
نظر شما راجع به گیم پلی های تایسون (TaySon) در بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟

تایسون (TaySon) با نام واقعی تای استارچیچ (Tai Starčič) شاید به اندازه 4 نفر بالایی محبوب و معروف نباشد، اما این استریمر قهرمان سولو کش کاپ (Solo Cashcup) بازی فورتنایت شده است و همچنین به دلیل سبک بازی و هوش بالای وی، چیزی نزدیک به 600 هزار نفر دنبال کننده دارد. از دلایلی که خیلی ها به تماشای استریم و گیم پلی های وی می پردازند، این است که او در سخت ترین شرایط زنده می ماند و در چالش های مختلف، همیشه از تاکتیک های منحصر به فرد استفاده می کند، یعنی لحظاتی که شما انتظار دارید تا کم بیاورد …

 

 

 

 

 

 

معرفی بازی های ویدیویی جدید را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع بهترین بازیکنان فورتنایت (از لحاظ سبک بازی و هوش) چیست؟
فکر می کنید جای کدام پلیر در این لیست خالی است؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود