آیا فصل نهم سریال Game of Thrones ساخته می شود؟

0 21

خیر. متاسفانه فصل 9 سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) ساخته نمی شود؛ این خبر را تمامی رسانه های سینما و تلویزیون به صورت رسمی تایید کرده اند. در نتیجه منتظر اخبار مرتبط با ساخته شدن فصل نهم Game of Thrones نباشید.

شایعات و تئوری های عجیب و غریب از زمانی در رابطه با فصل نهم این سریال به اتمام رسیده به اوج خود رسید، که هواداران شاهد یک پایان بندی افتضاح و غیر منطقی از این شاهکار بودند. همین باعث شد تا به واسطه مطرح کردن تئوری های بی اساس، خیلی از طرفداران سرسخت مجموعه گیم آف ترونز (GOT) امیدوار به ساخته شدن فصل 9 باشند. اینکه فصل نهم ساخته نمی شود، خیلی وقت است که اعلام شده، اما باید توجه داشته باشید که دنیای بازی تاج و تخت (گیم آف ترونز) همینجا به پایان نخواهد رسید.

گفته می شود اسپین آف های زیادی با محوریت دنیای Game of Thrones در دست ساخت می باشد.
در ادامه جزئیات بیشتر در این رابطه را با شما عزیزان به اشتراک می گذارم.
تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

HBO برنامه های جایگزین به جای ساخت فصل 9 گیم آف ترونز دارد

درست است که فصل نهم بازی تاج و تخت ساخته نمی شود، اما شبکه اچ بی او بیکار ننشسته و برنامه های زیادی برای گسترش دادن دنیای آن دارد.
به طور مثال House of the Dragon (خانه اژدها) یکی از اسپین آف های ساخته شده مرتبط با دنیای Game of Thrones با محوریت خاندان تارگرین می باشد. به نظر می رسد فصل دوم، فصل نهایی این اسپین آف باشد. بعد از آن باید شاهد معرفی اسپین آف های جدیدتر و بهتر از دنیای گیم آف ترونز باشیم. قبلا شایعات زیادی در رابطه با ساخته شدن اسپین آف جان اسنو به گوش می رسید و باید دید چنین اتفاقی رخ خواهد داد یا خیر.

به هرحال دنیای بازی تاج و تخت آنقدر هیجان انگیز و خارق العاده طراحی شده است که هر چیزی امکان پذیر است.

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به فصل آخر گیم آف ترونز (بازی تاج و تخت) چیست؟
آیا از کیفیت کلی آن راضی بودید؟

همچنین نظرات خود را در رابطه با احتمال ساخته شدن اسپین آف یا فصل نهم سریال Game of Thrones و انتظاراتی که از آن دارید، در بخش نظرات اعلام کنید.
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود