قسمت 7 فصل اول سریال The Walking Dead: The Ones Who live کی میاد؟

0 450

علی رغم اینکه به صورت اختصاصی در رابطه با ساخته شدن فصل دوم سریال The Walking Dead: The Ones Who Live صحبت کرده ام، اما باز هم یک سری سوالات در رابطه با قسمت هفتم فصل اول اسپین آف واکینگ دد: ریک و میشون پرسیده می شود. همین اول بسم الله باید به شما بگویم که در ظاهر یا به عبارتی دیگر در خبر ها، خبری از اپیزود 7 از فصل 1 سریال TWD the Ones Who Live نخواهد بود. این درحالیست که خیلی از شما به دنبال دانلود اپیزود جدید از این سریال سطح بالا هستید و اصلا اینکه الان در سایت ما حضور دارید، دلیلش چیزی جز این نمی باشد.

در ادامه به شما می گویم که آیا اپیزود هفتم از فصل اول سریال مردگان متحرک: ریک و میشون‌ (آنهایی که زنده اند) ساخته می شود یا خیر!

لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

چه زمانی می توان اپیزود ۷ فصل ۱ سریال ریک و میشون را دانلود کرد؟

قبل از اینکه‌ برای دانلود قسمت هفتم از فصل اول سریال The Walking Dead the Ones Who Live عجله داشته باشید، نیاز است که بدانید تا این لحظه نه تنها قسمت جدید تایید نشده، بلکه رسما خبری از فصل دوم آن نیز خبری نخواهد بود.

اما باز هم تاکید می کنم که نباید ناامید شوید، چون به هیچ عنوان به شبکه AMC پول پرست نمی توان اعتماد کرد. نمونه اش تغییر برنامه های این شبکه در رابطه به پایان رساندن سریال اصلی است. آنها قصد داشتند ده ها فصل دیگر از آن بسازند که نتیجه اش شد ساخت اسپین اف های بی شمار.

با توجه به پایان باز قسمت ششم فصل اول این اسپین آف و به علاوه محبوبیت بسیار بالای این اثر خوش ساخت، انتظار می رود تا حداقل به زودی خبر رسمی ساخته شدن نیم فصل دوم فصل اول (به طبع اپیزود ۷) و یا در حالت خوشبینانه فصل دوم را بشنویم.

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به آخرین اسپین آف منتشر شده از مردگان متحرک، یعنی ریک و میشون به همراه اخبار منتشر شده آن چیست؟

آیا موافق ساخته شدن نیم فصل دوم The Walking Dead: The Ones Who Live (قسمت 7 فصل 1)  راضی بوده اید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود