بازیگر مرد نقاب دار سریال The Walking Dead چه کسی است؟

0 2,929

شبکه AMC با توجه به شیوع همه‌گیری بیماری کرونا، پخش فصل جدید سریال مردگان متحرک که به طور روتین در همان زمان پخش می‌شود را به عقب انداخت. در عوض، این شبکه فصل ده این سریال را با شش قسمت دیگر ادامه می‌دهد که در آن ابرقهرمان‌های سریال The Walking Dead را می‌بینیم که از جنگ ویسپرر (Whisperer War) جان سالم به در می‌برند. با سایت پلی مگ همراه باشید.

از طرفی حساب رسمی توئیتر سریال The Walking Dead در روز پنج‌شنبه، 19 نوامبر (29 آبان) خبر حضور شخصیتی به نام الایجا یا همان مرد نقاب‌دار با نقش‌آفرینی ایمه آکواری (Eme-Akwari) در سریال مردگان متحرک را فاش کرد.

مرد نقاب‌ دار سریال مردگان متحرک چه کسی است؟

اگر بخواهیم جزئیات بیشتری از این شخصیت بدانیم که قرار است در چند قسمت از سریال مردگان متحرک بازی کند، باید بگوییم که هنوز این موضوع مشخص نشده که در چند قسمت حضور خواهد داشت، اما اگر فینال فصل ده سریال The Walking Dead را دیده باشید، می‌توانید تصاویر اجمالی از این شخصیت را ببینید. البته ناگفته نماند که فصل دهم سریال مردگان متحرک هنوز به فینال خود نرسیده است.

ایمه آکواری | بازیگر نقش مرد نقاب دار سریال واکینگ دد (مردگان متحرک)
ایمه آکواری | بازیگر نقش مرد نقاب دار سریال واکینگ دد (مردگان متحرک)

ما در قسمت «Certain Doom» در فصل دهم سریال مردگان متحرک، مگی (Maggie) با نقش آفرینی لورن کوهان (Lauren Cohan) را دیدیم که مدت زیادی منتظر حضور او در سریال بودیم. جالب است بدانید که مگی با جنگجوی تیغه به دست یا همان مرد نقاب‌دار به سریال برمی‌گردد؛ کسی که زندگی پدر گابریل با بازی ست گیلیام (Seth Gilliam) را نجات می‌دهد.

نام مرد نقاب‌ دار در سریال مردگان متحرک چیست؟

آنجلا کانگ (Angela Kang)، شورانر سریال The Walking Dead، قبلا هم این تئوری طرفداران را رد کرده که شخصیت جدید سریال مردگان متحرک به تعبیری همان شخصیت Mercer در دنیای کامیک است. در هر صورت، این را می‌دانیم که نام این شخصیت و مرد نقاب‌دار سریال مردگان متحرک، الایجا (Elijah) است.

کانگ از همان زمان اعلام کرد که به زودی جزئیات بیشتری از این شخصیت را به ما می‌دهد؛ اطلاعاتی از این قبیل که او چه کسی است و چرا مگی به تازگی با او ارتباط دارد.

او به Business Insider گفت:«این قسمت، قسمت بزرگ و مهمی از داستان شش اپیزود آینده سریال The Walking Dead خواهد بود و فصل یازدهم هم چیزهای بیشتری از آن را نشان خواهد داد.»

بازیگر شخصیت مرد نقاب‌ دار سریال The Walking Dead

ایمه آکواری (Eme-Akwari) در فصل سوم سریال Cobra Kai از شبکه نتفلیکس به ایفای نقش پرداخته که قرار است در سال بعد منتشر شود. از طرفی هم در فیلم جدید Greenland با بازی جرارد باتلر، هم نقش‌آفرینی کرده است.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به نحوه معرفی مرد نقاب دار در فصل دهم سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود