راهنمایی ماموریت های هفته 1 از فصل 16 بازی PUBG Mobile

0 968

آموزش قدم به قدم چلنج / چالش های هفته اول از سیزن 16 پابجی موبایل

در یک حرکت غافلگیر کننده، در فصل 16 بازی پابجی موبایل، همکاری ای با دنیای بازی مترو صورت گرفت. ما از قبل میدانستیم که مترو رویال و مترو ارنجل قرار است به بازی اضافه شوند، اما اختصاص دو ماه تمام به یک بازی شوتر اول شخص غافلگیر کننده است. به مدت 8 هفته ماموریت هایی خواهیم داشت که هیچ ربطی به دنیای مترو ندارد اما با تکمیل آنها اسکین ها و جوایزی با تم بازی های مترو دریافت خواهید کرد. در ادامه لیست ماموریت های فصل 16 پابجی موبایل و راهنمای انجام آنها را قرار دادیم.

با راهنمایی ماموریت های هفته 1 از فصل 16 بازی PUBG Mobile همراه سایت پلی مگ باشید.

لیست چلنج های هفته 1 فصل شانزدهم PUBG MOBILE

ماموریت های آزاد هفته اول فصل 16 پابجی موبایل

1- ماموریت کمکی: در 32 بازی از حالت کلاسیک، نارنجک بردارید.

2- ماموریت انتخابی:

  • در حالت کلاسیک، 3 بار روی هر سقفی از منطقه Pochinki (مپ Erangel) فرود بیایید.
  • در حالت کلاسیک، 3 بار روی هر سقفی از منطقه Los Leones (مپ Miramar) فرود بیایید.
  • در حالت کلاسیک، 3 بار روی هر سقفی از منطقه Quarry (مپ Sanhok) فرود بیایید.

3- در حالت کلاسیک، 4 عدد ایردراپ باز کنید.

4- در هر حالتی از بازی، با اسلحه SKS 10 نفر را بکشید.

5- در حالت کلاسیک، جلیقه ضدگلوله لول 3 را در 10 بازی بردارید.

6- در هر حالتی از بازی، با اسلحه UMP45 20 نفر را بکشید.

لیست ماموریت های الایت هفته اول فصل 16 پابجی موبایل

1- پاداش دوست: به مدت 100 دقیقه در حالت کلاسیک، زنده بمانید.

2- ماموریت های انتخابی:

  • در حالت کلاسیک، 3600 واحد آسیب به دشمن وارد کنید.
  • در Arena، 7500 واحد آسیب به دشمن وارد کنید.

3- در یک بازی در Arena، 1500 واحد آسیب به دشمن وارد کنید.

4- در حالت کلاسیک، هم تیمی تان را با یک وسیله نقلیه به طول 10000 متر جا به جا کنید.

راهنمای انجام ماموریت های هفته اول فصل 16 پابجی موبایل

ماموریت کمکی: در 32 بازی از حالت کلاسیک، نارنجک بردارید.

نارنجک ها در پابجی فراوان اند. کافی است به زیر پایتان در بازی نگاه کنید تا یک نارنجک پیدا کنید. حتی وقتی هم تیمی هایتان یک نارنجک بردارند هم برای شما حساب میشود. پس شما میتوانید به ساده ترین شیوه ممکن این ماموریت را تکمیل کنید.

ماموریت های انتخابی:

در حالت کلاسیک، 3 بار روی هر سقفی از منطقه Pochinki (مپ Erangel) فرود بیایید.

در پوچینکی هیچ کمبودی در زمینه تعداد خانه و سقف وجود ندارد. در این منطقه خانه های زیادی وجود دارد که میتوانید با کمی محاسبات روی یک از آنها به راحتی فرود بیایید. البته ممکن است کمی شلوغ باشد. انتخاب بدی برای بازیکنان با تجربه نیست.

در حالت کلاسیک، 3 بار روی هر سقفی از منطقه Los Leones (مپ Miramar) فرود بیایید.

چینش پیچیده و مبهم و نبود سطحی برای فرود، این منطقه را از به یک مورد چالش برانگیز تبدیل کرده است. به روی آپارتمان موجود در این منطقه فرود بیایید تا شانس زنده ماندن شما 50/50 باشد. این بهترین شانس شماست.

در حالت کلاسیک، 3 بار روی هر سقفی از منطقه Quarry (مپ Sanhok) فرود بیایید.

این منطقه جایی برای اشتباه نیست. اینجا بین هر خانه اصلی یک معدن وجود دارد اما اگر کمی در محاسباتتان هنگام فرود اشتباه کنید، روی زمین فرود میایید.

در حالت کلاسیک، 4 عدد ایردراپ باز کنید.

ترفندی که برای این ماموریت وجود دارد این است که هنگام فرود آمدن ایردراپ درست زیر آن قرار داشته باشید، اما همچنان باید مراقب اطرافتان باشید. یا عقب بایستید و بازیکنانی که احتمال میدهید به سمت ایردراپ میروند را از میان بردارید. در غیر این صورت یک وسیله نقلیه و نارنجک دودزا میتواند تغییر بزرگی در پیشروی شما به سمت ایردراپ ایجاد کند.

در هر حالتی از بازی، با اسلحه SKS 10 نفر را بکشید.

SKS یک اسلحه محبوب و کمیاب است. شما میتوانید این اسلحه را اکثرا روی جسد بازیکنان دیگر یا روی زمین پیدا کنید. این اسلحه یه چیزی بین یک AR و یک Sniper است. تیر کمی در فشنگ اش جا میگیرد اما میتوانید تقریبا هر اتچمنتی روی آن نصب کنید و به خوبی آن را شخصی سازی کنید. در فاصله متوسط نسبت به دشمنتان میتوانید بهترین استفاده را از این اسلحه ببرید. در فاصله نزدیک هم به واسطه دقت بالای آن به یک اسلحه مرگبار تبدیل شده است. شما فقط باید هنگام شلیک بی حرکت باشید تا از پتانسل آن بهره مند شوید.

در حالت کلاسیک، جلیقه ضدگلوله لول 3 را در 10 بازی بردارید.

این لول از جلیقه ضد گلوله کمی کمیاب است. برای پیدا کردنش میتوانید خوش شانس باشید و آن را روی زمین پیدا کنید یا اینکه جان تان را به خطر بیندازید و در یک ایردراپ دنبال آن بگردید. هر چه بیشتر پیش بروید احتمال پیدا کردن آن بیشتر میشود. آسیب کمی که هنگام بر تن داشتن این جلیقه به شما وارد میشود هم جالب توجه است، به طوری که میتوانید برد و باخت شما را مشخص کند.

در هر حالتی از بازی، با اسلحه UMP45 20 نفر را بکشید.

UMP45 یک اسلحه قدرتمند است که با ذره ای بارش گلوله میتواند دشمنتان را از پا در بیاورد. یک Extended Magazine روی این اسلحه نصب کنید و شروع به کمپ کردن کنید تا دشمنانتان را از میان بردارید.

پاداش دوست: به مدت 100 دقیقه در حالت کلاسیک، زنده بمانید.

شما باید در این ماموریت به مدت 100 دقیقه کامل زنده بمانید، پس وقتتان را تلف نکنید و بازی کنید. اگر بتوانید در هر بازی نیم ساعت یا 20 دقیقه زنده بمانید در حدود 4 یا 5 بازی این ماموریت تکمیل میشود.

ماموریت های انتخابی هفته اول فصل 16 پابجی موبایل:

در حالت کلاسیک، 3600 واحد آسیب به دشمن وارد کنید.

این ماموریتی است که برای یک بازیکن متوسط کمی طول میکشد تا تکمیل شود. حدود 12 تا 15 بازی. شم فقط باید تهاجمی بازی کنید و به بازیکنان دیگر آسیب وارد کنید.

در Arena، 7500 واحد آسیب به دشمن وارد کنید.

بحث Arena به کل فرق میکند. شیوه بازی تهاجمی اکثر بازیکنان، میتواند 7500 واحد آسیب را در 3 تا 5 بازی تکمیل کند. اگر خوب بازی کنید.

در یک بازی در Arena، 1500 واحد آسیب به دشمن وارد کنید.

در حالی که وارد کردن 7500 واحد آسیب در تعداد نامحدودی از بازی Arena آسان است، وارد کردن 1500 واحد آسیب تنها در یک بازی Arena اصلا آسان نیست. حالت Domination شاید یک گزینه خوب برای این ماموریت باشد، زیرا شما تقریبا همیشه میدانید که دشمن کجاست.

در حالت کلاسیک، هم تیمی تان را با یک وسیله نقلیه به طول 10000 متر جا به جا کنید.

حالا وقت یک سفر جاده ای لذت بخش است. کمی غم انگیز است که این بار فقط دارندگان الایت پس میتوانند از این سفر لذت ببرند. تنها کافیست بدون در نظر گرفتن مقصد 10000 متر با دوستتان رانندگی کنید.

 

راهنمایی ماموریت های پابجی موبایل (PUBG MOBILE) را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

هر سوالی راجع به رآموزش قدم به قدم چلنج / چالش های هفته اول از سیزن 16 پابجی موبایل (PUBG MOBILE) دارید در بخش نظرات ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود