بازگشت شخصیت الفی سالومون (تام هاردی) در فصل ششم سریال Peaky Blinders

0 1,145

در 2.5 سال اخیر با توجه به وضعیت شدید شیوع ویروس کرونا در جهان و بعد ها خراب شدن وضعیت کشور انگلیس به دلیل ویروس انگلیسی، برنامه های سینما و تلویزیون کشور ها، علی الخصوص انگلیس، به دلیل قوانین سختگیرانه قرنطینه و … بهم ریخت. یکی از پرتاخیرترین برنامه های تلویزیونی، مربوط به سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) است که خود فیلمبرداری فصل ششم آن، بار ها و بار ها با تاخیر مواجه شد. تا اینکه عوامل سریال رسما اعلام کردند این سریال در فوریه 2022 (بین بهمن و اسفند) از شبکه نت فلیکس (Netflix) پخش خواهد شد. فارغ از اینها به تازگی که خیال هواداران از تاریخ پخش فصل 6 سریال Peaky Blinders راحت شده است، جدیدا اخبار فرعی در رابطه با سبک داستانی، حضور بازیگران جدید و … بیشتر از قبل منتشر می شوند. در تازه ترین خبر تایید شده است الفی سالومون با نقش آفرینی تام هاردی در فصل پیش رو حضور خواهد داشت.

شما می توانید جزئیات بیشتر از بازگشت شخصیت الفی سالومون (تام هاردی) در فصل ششم سریال Peaky Blinders را در سایت پلی مگ بخوانید.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

واکنش استیون نایت به بازگشت تام هاردی در نقش الفی سالومون در فصل 6 پیکی بلایندرز

در مصاحبه ای که چند روز قبل استیون نایت، خالق داستانی Peaky Blinders با یکی از رسانه های معروف سینما و تلویزیون داشت، تاکید کرد که از مرگ شخصیت های اصلی ندارد و به صورت غیر مستقیم تاکید کرد که در فصل ششم شاید شاهد مرگ هیچ یک از شخصیت های اصلی نباشیم. البته هیچ نویسنده ای به همین سادگی ها روند داستانی را لو نمی دهد و شاید این صحبت های استیون نایت حتی بابت سورپرایز کردن مخاطبین طی داستان باشد.

همچنین وی معتقد است برای ایجاد سورپرایز و هیجان در روند داستانی فصل ششم سریال پیکی بلایندرز و کلا سایر سریال ها، حتما الزامی به مرگ شخصیت های اصلی نیست و حتی در میان مافیا ها و گنگستر ها نیز مرگ بر اساس مبارزه با سایر گروه ها آنطور که باید و شاید وجود ندارد!

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به بازگشت الفی سالومون (تام هاردی) در فصل 6 سریال Peaky Blinders چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود