روآن اتکینسون نقش هیتلر را در فصل ششم سریال Peaky Blinders ایفا خواهد کرد

4 693

آیا حضور روآن اتکینسون (مستربین معروف) در فصل 6 پیکی بلایندرز صحت دارد؟

فصل ششم سریال Peaky Blinders یکی از مورد انتظارترین فصل‌هاست. شایعات زیادی درباره بازیگران فصل ششم این سریال در فضای مجازی منتشره شده که یکی از آن شایعات، حضور روآن اتکینسون (Rowan Atkinson) است. آیا او در فصل جدید سریال پیکی بلایندرز به ایفای نقش می‌پردازد؟ در ادامه به این شایعه غیرمنتظره می‌پردازیم.

طرفداران باور دارند که شخصیت آدولف هیتلر (Adolf Hitler) در فصل ششم سریال پیکی بلایندرز حضور خواهد داشت و در بین تمام بازیگران، روآن اتکینسون (Rowan Atkinson) برای این نقش محبوب‌تر است. فصل پنجم سریال، با خرابکاری نقشه‌های توماس شلبی (Thomas Shelby) که قصد ترور سیاستمداری به نام آسوالد ماسلی (Oswald Mosley) را داشت، تمام می‌شود. بنابراین، فصل بعدی بیشتر بر روی انتقام ماسلی (Mosley) متمرکز است. در این فصل، تامی (Tommy) را خواهیم دید که دنبال شخص خرابکاری می‌گردد که نقشه‌اش را خراب کرده است.

آسوالد ماسلی (Oswald Mosley) رهبر اتحادیه فاشیست‌های‌ انگلیس در بریتانیای کبیر است. او در زندگی واقعی‌اش رفاقت نزدیکی با آدولف هیتلر (Adolf Hitler) داشته و رفاقت آنها تا حدی بوده که هیتلر را به دومین عروسی‌اش دعوت می‌کند. طرفداران فکر می‌کنند که به دلیل عمیق شدن فصل بعدی سریال به زندگی آسوالد ماسلی (Mosley)، حضور هیتلر را شاهد خواهند بود.

آیا می توانید این شخصیت را که به عنوان مستربین با وی خاطره داریم، به عنوان هیتلر در فصل 6 سریال Peaky Blinders بپذیرید؟
آیا می توانید این شخصیت را که به عنوان مستربین با وی خاطره داریم، به عنوان هیتلر در فصل 6 سریال Peaky Blinders بپذیرید؟

روآن اتکینسون (Rowan Atkinson) با بازی در نقش مستربین (Mr. Bean) و مجموعه فیلم‌های کمدی-اکشن جانی انگلیش (Johnny English) شناخته می‌شود. او با تمام تجربیات بازیگری‌اش می‌خواهد ثابت کند که می‌تواند نقش هیتلر را بازی کند. نظر شما درباره شایعه حضور روآن آتکینسون (Rowan Atkinson) در فصل ششم سریال پیکی بلایندرز چیست؟ اگر او نقش هیتلر را بدست بگیرد، واقعا می‌تواند آن را به خوبی ایفا کند؟ نظرات خود را بیان کنید.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به حضور احتمالی روآن اتکینسون (مستربین معروف) در فصل 6 پیکی بلایندرز چیست؟

منبع: پلی مگ

4 دیدگاه
 1. علی عبدالملکی می گوید

  حاجی میخوان زنن سریالو بترکونن .یااااااااااااااااااااااااا خدا دیوید بکام .مستربین .یا خدااااااااااااااااااااااااااااااااا اینا توی سریال باشن دیگه این سریال بهترینه به نظر من!!!!!

  1. فرهمند می گوید

   آره دیگه میخوان تلفیقی برن جلو.

 2. طاها می گوید

  واااااااااای مستربین😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  تمامه کودکی من مستربینه😍❤❤❤❤

  1. فرهمند می گوید

   همه ما این بازیگر برجسته رو فقط تو فیلم های کمدی دیدیم. مستربین.
   آره فکر می کنم شایستگی این رو داره که نقش جدی هم بازی کنه.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود