آیا فصل هفتم سریال Peaky Blinders ساخته می شود؟

8 21,227

سریال های زیادی بوده اند که با گذشت چند فصل یا حتی چند اپیزود، از روند خوب خود خارج شده اند و در نهایت به یک سریال کاملا معمولی و یا حتی سطح پایین تبدیل شده اند. خوشبختانه سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) خیلی خیلی به مخاطب احترام و بالا نگه داشتن کیفیت اعتقاد داشته است و تا امروز هر فصلی که از آن پخش شده است، قسمت های بسیار کمی داشته و مدت زمان زیادی صرف ساختن آنها شده است. فارغ از اینها یکی از بزرگ ترین سوالاتی که خیلی از طرفداران را در فکر فرو برده است، در رابطه با ساخته شدن فصل هفتم سریال Peaky Blinders است و خیلی مشتاق هستند که بدانند اصلا چنین اتفاقی رخ می دهد یا اینکه مثل خیلی از سریال های محبوب که پتانسیل زیادی بابت ادامه دادن آنها وجود داشته است، بدموقع تمام می شوند یا خیر.

لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید، چرا که می خواهیم ببینیم آیا فصل 7 سریال پیکی بلایندرز ساخته می شود یا خیر.

احتمال ساخته شدن فصل 7 پیکی بلایندرز چقدر است؟

همانطور که می دانید نویسنده و خالق پیکی بلایندرز، استیون نایت (Steven Knight) همه کاره این سریال است و در واقع ادامه دادن داستان و ساخته شدن فصل های جدید شدیدا به او بستگی دارد. اما متاسفانه او در مصاحبه هایی که اخیرا انجام داده، هر بار صحبت های مختلفی کرده که واقعا با یکدیگر در تضاد هستند. به طور مثال یک بار علنا اعلام کرد که بعد از فصل ششم، دیگر خبری از فصل هفتم و فصل های بیشتر نخواهد بود، اما حتما به ساخته شدن یک اسپین آف جدید از این سریال پرطرفدار فکر خواهد کرد. مدتی بعد کارگردان سریال که اتفاقا رابطه نزدیکی با استیون نایت دارد، طی یک مصاحبه با یکی از رسانه های سینما و تلویزیون معروف انگلیس تاکید کرد که فکر می کند وی (استیون نایت) در رابطه با ساخته شدن فصل هفتم سریال Peaky Blinders چیز هایی در سر دارد.

به هر حال هنوز هیچ چیز دقیق و رسمی به طور واضح اعلام نشده است و در صورتی که خبر جدیدی منتشر شود، قطعا ما این بخش را بروزرسانی خواهیم کرد.

آیا فصل 7 سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) ساخته می شود؟
آیا فصل 7 سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) ساخته می شود؟

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

از آخرین اطلاعیه رسمی شاید 2 سال بگذرد، اما نظر شما راجع به ساخته شدن فصل 7 پیکی بلایندرز چیست؟

آیا اصلا چنین اتفاقی رخ خواهد داد؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 30 میانگین: 4.4]
8 دیدگاه
 1. Abolfazl می گوید

  ما یک شعار داریم فصل هفت نیاز داریم😭🥺❤️

  1. ناشناس می گوید

   به اندازه کافی بوده

 2. محسن بیگی می گوید

  کارگردانش توع مصاحبش گفت که شاید بعد از پایان فصل ۶ ی فیلم سینمایی با همین اسم درست کنه اگه واقعا حرفاش درست باشع و بعدش دبع نکنه خیلی هیجانی میشع جذابترش اینه ک بعد از یک سریال ۱۰ ساله مخاطب بره توع سینما نقابداران رو نگاه کنه ببینه توماس و ارتور چه بلایی سرشون میاد فکر کنم خیلی باحال شه

 3. ناشناس می گوید

  اما خب اگر بیاد که عالیه

 4. سید می گوید

  داستان در فصل ششم به اتمام نمیرسد و حداقل ۲ فصل دیگر بایستی ساخته شود.
  ۳ نفر از دشمنان شلبی ها در فصل ششم هنوز زنده هستند و تکلیف سایر شخصیت های سریال بلاتکلیف ماند .

 5. امیر می گوید

  این سریال جذابیت خاص خودشو تا آخر فصل ۶ دنبال کرد.. امیدوارم اکه هم فیلم دیگه ای میاد درادامه داستان پیکی بلایندرز ها باشه که مثلا تامی پیر شده باشه و داستان های جدیدی رخ بده!

 6. بده بزنیم می گوید

  حتما باید چند فصل دیگم بیاد .جان ک مرد یکم جذابیت سریال کم شد 😥😥

 7. میکائیل می گوید

  این فصل مقدمه ای واسه فصل هفت بود و همه داستان تو قسمت اخر اتفاق افتاد مرک مایکل اومدن پسر جدید توماس شلبی که دلیلی نداشت بخاطر یه قسمت اضاف بشه و فین رو از خانواده حذف کنه و حذف شدن برادر کوچک شلبی از خانواده که درصدد انتقامه و دشمنان اصلی مثل موزلی و اون امریکایی و چندتای دیگه تکلیفشون مشخص نشده و فصل ششم بیشتر دیالوگ و صحنه چینی بود برای ادامه چون فصل پنج و شش دشمن و نقش مقابل توماس همین موزلی بود که نه حذف شدو نه زمین خورد و خیلی روی این دشمن بزرگ و شیطان به قول توماس مانور دادن و اخرش هیچ، ادامه که باید داشته باشه و منطقیه و میشه ادامه اش بدن ولی شاید گروه سازنده خودشون به تفاهم نرسند و یه موضوع مرگ ناگهانی عمه پالی و نبود جایگزین و ادامه روال قبلی سریال باعث تغییر در روال داستان شد

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود