مارول نویسنده Watchmen را برای نگارش فیلم Blade استخدام میکند

0 95

استودیوی مارول ، استیسی اوسی-کفور ،نویسنده«واچمن»(Watchmen) را برای نگارش فیلم جدید استودیو یعنی «بلید»(blade)، اضافه میکند.

او به زودی با کارگردان و سازندگان این اثر ملاقات خواهد کرد.

فیلم Blade ، با بازی« ماهرشالا علی»، ادامه راه سه گانه همین سری با بازی وسلی اسناپس میباشد.

پس از فیلم انتقام جویان که رکورددار اجرای گیشه فیلم Endgame ، کوین فیژ از آینده دنیای سینمایی مارول در نمایشگاه طنز Comic-Con 2019 رونمایی کرد؛ روز با اعلامیه های مورد انتظار و چند شگفتی پر شد ، هیچ یک به اندازه ماهرشالا علی بمب رسانه ای نبود.

بیش از یک سال از اعلام رسمی ساخته دنبال جدید بر فیلم بلید می گذرد ، اما مارول در توسعه راه اندازی مجدد آنها عجله نکرده است.

استودیوی مارول قصد نداشت شخصیتی را که ویسلی اسنایپس قبلاً در اوایل دهه 2000 قبل از انتخاب علی بازی می کرد ، راه اندازی مجدد کند.

این بازیگر که تازه موفق به کسب دومین اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شده بود ، به کوین فیگ گفت که می خواهد وارد جهان مارول کامیک شود و در نقش بلید بازی کند.

طبق گفته THR ، استودیوی مارول استیسی اوسی-کافور را برای نوشتن بلید استخدام کرده است.اوسی-كافور به عنوان سردبیر داستان و نویسنده سریال موفق اخیر Watchmen در HBO فعالیت داشت.

از جمله اعتبارات وی می توان به نوشتن برای Pen15 و سردبیر داستان در Amazon’s Hunters و HBO’s Run اشاره کرد.

استخدام وی پس از آن انجام می شود که مارول شش ماه را با نویسندگان ملاقات کرده و بحث کرده است که فیلم کجا می تواند پیش رود.

این استودیو فقط به طور جدی نویسندگان سیاهپوست را در نظر می گرفت و گفته می شود که علی مستقیماً درگیر این روند بوده است.

همچنین لازم به ذکر است که THR از این فیلم به عنوان Blade ، Vampire Slayer یاد می کند، اما این تاکنون یک عنوان غیر رسمی برای فیلم است.

با استخدام استیسی اوسی-کفور مارول گام روبه جلویی را برداشته و سد جدیدی را می شکند.

مارول تلاش آگاهانه ای برای تنوع بیشتر قهرمانان خود و تیم های خلاق پشت پروژه های مختلف آنها در سال های اخیر انجام داده است. 

در حالی که آنها به خوبی استخدام زنان و افراد رنگارنگ بیشتری را برای نقش های اصلی و موقعیت های برتر خلاقانه انجام داده اند.

اوسی-کافور، اولین نویسنده زن سیاه پوست در یک فیلم جهان کامیک مارول می شود.

همانطور که اوسی-کافور شروع به نوشتن بلید و اصلاح داستان می کند ، مارول باید به زودی، دیدار با کارگردانان بالقوه را آغاز کند.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود