آیا فصل دوم سریال وانداویژن (Wandavision) ساخته می شود؟

0 1,376

وانداویژن، مینی سریال و سیتکام جدید کمپانی دیزنی و مارول، یکی از مهم ترین نوآوری های مارول تا به امروز به شمار می‌رود. جدا از متد هایی که در خلال متریال های ابر قهرمانی در سریال بکار رفته شاهد طنز جالبی هستیم؛ المان‌هایی که نخستین سریال ابرقهرمانی مارول و دیزنی پلاس را به یک سیتکام تبدیل کرده‌اند

آیا فصل دوم سریال وانداویژن ساخته خواهد شد؟!

با نظرات مثبت منتقدان و استقبال پرشور و گرم بینندگان و علاقه مندان به داستان های مارول به احتمال زیادی فصل دوم ساخته خواهد شد ، حتی اگر در اصل این برنامه نبود.

اگرچه مارول رازهایش را خیلی نزدیک خودش نگه می دارد ، اما ایده اصلی وانداویژن این بود که در فیلم Multiverse of Madness و دنباله آینده Spider-Man: Far From Home به دکتر استرنج منجر شود.فرض بر این بود که داستان واندا ماکسیموف به فیلم ها منتقل می شود و احتمالاً در آنجا پایان می یابد.

با این حال ، موفقیت در نمایش و تمایل بازیگران برای ادامه کار امکان باز شدن درب برای فصل دوم را فراهم می کند.در مصاحبه اخیر با سولیدر ، ستاره سریال الیزابت اولسن اشاره کرد که آینده سریال هنوز به معنای واقعی کلمه نوشته نشده است.

به طور طبیعی ، اولسن نمی تواند در این مصاحبه ها هیچ رازی را فاش کند و مارول نیز به نم پس ندادنِ اطلاعات مشهور است. آنها جزئیات جهان سینمایی خود را به صورت رمز پیش خود نگه میدارند تا ستاره های دهان گشاد (تام هالند ) نکات مهم را در اختیار شما قرار ندهد.

اظهارات اولسن جالب است ، زیرا آنچه او نمی گوید به همان اندازه آنچه انجام می دهد ،گویا است. به هر حال گذر متداوم زمان اثبات کرده، کمپانی مارول چیزی که پر سود باشد را از خود دور نمیکند.

داستان سریال از چه قرار است و بازیگران چه کسانی هستند؟

در دهه ۱۹۵۰، زوجی تازه عروس به نام‌های ویژن و واندا ماکسیموف ، به شهری حومه ای به نام وست ویو می‌روند تا در همان زمانی که سعی می‌کنند قدرتشان مخفی کنند، زندگی آرامی را در آنجا آغاز کنند.

این سریال روی دو شخصیت واندا مکسیموف با بازی الیبزابت اولسن و ویژن با بازی پاول بتانی تمرکز دارد. بازیگران دیگر سریال شامل کت دنینگز ، تیونا پریس ، رندال پارک و کاترین هان میشوند.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

در صورت منتشر شدن اطلاعات بیشتر از فصل دوم سریال Wandavision جزئیات آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود