بازگشت کریس ایوانز به مارول در نقش کاپیتان آمریکا (Captain America)

2 1,675

کریس ایوانز بازیگر نقش کاپتان آمریکا در حال مذاکره با مارول درباره خبری هیجان انگیز است. ساعت های بعد از گزارشی مبنی بر آخرین حضور او در نقش کاپیتان آمریکا، کریس ایوانز توییت کرد: “تازه شنیدم 🤷‍♂️”.

اما این به این معنا نیست که کریس ایوانز بر نمیگردد. ممکن است منظور او این باشد که مذاکره هنوز کاملا انجام نشده است. زیاد طول نمیکشد که از نتیجه با خبر شویم. وبسایت خبری ددلاین گزارش کرد که توافقی بین کریس ایوانز و مارول مبنی بر حضور دوباره او برای 1 یا احتمالا 2 فیلم دیگر صورت گرفته است.

جزییاتی بر اینکه چطور استیو راجرز برمیگردد در دست نیست اما نشریات میگویند که به احتمال زیاد این شخصیت در یک فیلم ابرقهرمانی دیگر حضور پیدا میکند تا اینکه نقش اصلی یک فیلم کاپتان آمریکا دیگر باشد.

استیو راجرز آخرین بار در فیلم Avengers: Endgame دیده شد که تصمیم گرفت در گذشته بماند و زندگی اش را با پگی کارتر ادامه دهد. سپس نسخه سالخورده استیو راجرز بازگشت و سپر نمادین و معروف کاپتان آمریکا را به سم ویلسون یا فالکون داد.

داستان شخصیت فالکون به همراه سرباز زمستان در سریالی به نام The Falcon and the Winter Soldier از دیزنی پلاس تی وی ادامه پیدا میکند.

در نوامبر 2019، کریس ایوانز گفت بازگشت به نقش Captain America تصمیم سختی است. همچنین گفت: “میلیون ها راه وجود داشت که اوضاع با مارول اشتباه پیش برود، اما اینطور نشد” . ددلاین همچنین میگوید مارول از انتشار نظر خود درباره بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا خودداری کرد.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما در رابطه با بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا چیست؟
آیا امکان بازگشت کریس ایوانز در فیلم Captain America وجود دارد؟
نظرات خود را با سایت پلی مگ به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
2 دیدگاه
  1. پرهام می گوید

    ازش خوشم میاد امیدوارم برگرده

  2. مریم گلی می گوید

    امیدوارم برگرده

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود