جزئیات داستان بازی Marvels Avengers معلوم شد ؛ هم اکنون بخوانید

خلاصه ای از بازی Marvel's Avengers

0 335

خلاصه بازی مارول اونجرز (Marvel’s Avengers)

جزئیات داستان بازی Marvels Avengers: مدت ها بود که طرفداران دنیای مارول و دوستداران گیم، کمبود این دنیا را در صنعت گیم احساس می کردند تا اینکه اسکوئر انیکس (Square Enix) دست به کار شد و پس از کشمکش ها و شایعات فراوان، از بازی Marvel’s Avengers در جریان مراسم E3 2019 رونمایی کرد. ویدیوها و گیم پلی هایی که تاکنون منتشر شده است، نشان از یک عنوان جذاب و علی الخصوص CO-OP جذاب می دهد. به تازگی اسکوئر انیکس (Square Enix) و Crystal Dynamics از خلاصه داستان و جزئیات آن رونمایی کردند.
در ادامه می توانید خلاصه بازی مارول اونجرز را بخوانید.

جزئیاتی از داستان بازی Marvel’s Avengers

مدیر استودیوی Crystal Dynamic، یعنی اسکات آموس تاکید کرد که آنها تا جایی که امکان داشت روی شخصیت های بازی کار کرده اند، به طوری که حس انسانی بودن و واقعی بودن آنها را بتوان درک کرده و ارتباط برقرار کرد. هدف اصلی آنها این است که کاری کنند تا بازیکنان با شخصیت های دیگر یک تیم متحد را تشکیل دهند، درست همانند اتفاقات کمیک. بازیکنان باید به همراه شخصیت های دیگر (که یا آنلاین هستند و یا سیستم) متحد شوند تا از خراب شدن سانفرانسیسکو جلوگیری کنند. سبک بازی طوریست که اگر تیم شما نابود شود، می توانید آن را بازسازی کنید. دقیقا همان چیزی که همیشه در کمیک های مارول اتفاق می افتد.
در ادامه به جزئیات بیشتر می پردازیم.

جزئیات داستان بازی Marvels Avengers چه چیزی را نشان می دهد؟

همانطور که آقای اسکات آموس گفتند، آنها سعی کردند تا بازی را به سبک کمیک بسازند. به طوری که اتفاقات و روحیات شخصیت ها تا جایی که امکان دارد شبیه به خودشان باشد. در رابطه با کیفیت و جزئیات بیشتر فعلا نمی توان صحبت کرد و باید تا زمان عرضه بازی که چیزی تا آن باقی نمانده است، صبر کرد.
نظر شما نسبت به این جزئیات چیست؟

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

نظر خود را نسبت به خلاصه بازی مارول اونجرز و سبک آن با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود