رتبه بندی بهترین شخصیت های بازی Tekken 8 (لیست)

0 53

اگر می خواهید در تورنمنت یا مبارزات درون بازی تیکن ۸ (Tekken 8)، پیروز مسابقه شوید، باید بدانید که کدام شخصیت ها قدرتمندتر از دیگران هستند. برخی از مبارزین آنقدر قوی و دلچسب مبارزه می کنند که قادر به دراوردن نفس هرگونه حریفی هستند.

مدتی قبل قوی ترین مبارزین و شخصیت های بازی مورتال کمبت ۱ را معرفی کردم که در آن مقاله اشاره به عدم بالانس بودن مبارزین کردم. خوشبختانه نسخه هشتم تیکن، به بالانس بودن شخصیت ها و مبارزین معروف می باشد؛ اما به هرحال یک سری شخصیت به صورت خاصی طراحی شده اند یا دست کم بازی کردن با آنها از دشواری کمتری برخوردار است.

این مقاله مخصوص کسانیست که قصد دارند تبدیل به پادشاه یا ملکه مسابقات بازی تیکن ۸ شوند.

در ادامه لیست قوی ترین شخصیت های Tekken 8 قرار گرفته است؛ لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید. 

نکته بسیار مهم: بازی هر چند وقت یکبار اپدیت هایی را با هدف بالانس و عادلانه تر شدن گیم پلی و قدرت فایترها اضافه می کند. توجه داشته باشید که ممکن است با هر اپدیت، یک شخصیت قوی تر و شخصیت دیگر ضعیف تر شود. بنابراین در صورت مشاهده چنین چیزی و عدم تطابق با لیست برترین های این صفحه، تعجب نکنید. احتمالا تا یک سال آینده، شاهد عرضه چنین بروزرسانی هایی درون بازی تیکن ۸ باشیم.

تایر

شخصیت

S Hwoarang, Jin, Claudio, Jun, Dragunov
A Kazuya, Shaheen, King, Lili, Paul, Lars, Jack, Bryan, Devil Jin, Reina, Lee Chaolan, Alisa, Feng Wei, Steve Fox, Azucena
B Law, Xiaoyu, Nina, Leroy, Asuka, Victor Chevalier, Leo, Yoshimitsu, Raven, Panda and Kuma

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع رتبه بندی و لیست منتشر شده از بهترین مبارزین و شخصیت های تیکن 8 چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود