آیا بازی GTA VI برای گوشی های موبایل منتشر می شود؟

0 63

قطعا خیر. با توجه به اینکه کیفیت گرافیکی و مکانیزم های به کار رفته در جی تی ای وی آی (Grand Theft Auto VI) پیچیده تر و پیشرفته تر از جی تی ای وی (GTA V) خواهد بود، توقع انتشار این بازی برای گوشی های موبایل اندروید و آی او اس شدیدا غیر منطقی است. همچنین لازم به ذکر است که علی رغم انتشار نسخه فن مید GTA V اندروید،  هنوز نسخه رسمی این عنوان برای گوشی های موبایل عرضه نشده است. در نتیجه اولویت با نسخه قبلی می باشد.

اما زمزمه هایی به گوش می رسد که شما قادر باشید با گوشی های هوشمند، جی تی ای وی آی را تجربه کنید
در ادامه اطلاعات بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار می دهم. تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

تجربه بازی GTA VI روی گوشی های موبایل از طریق سرویس های ابری

گفته می شود که راک استار گیمز قصد دارد تا جی تی ای وی آی را برای سرویس های ابری معروف، نظیر GeForce Now عرضه کند.
با این تفاسیر شما با داشتن اشتراک مرتبط با سرویس های ابری، قادر خواهید بود تا این بازی را روی گوشی های موبایل تجربه نمایید.

اگر چه تجربه GTA VI بر روی سرویس های ابری گیمینگ، با توجه به سرعت بسیار پایین دانلود و آپلود اینترنت ایران، از محالات است.

هشدار: ویروس فایل بازی GTA VI برای گوشی های موبایل اندروید در کمین است!

جالب است بدانید در شرایطی که هنوز بازی برای پی سی (PC) و کنسول های نسل نهمی عرضه نشده، عده ای از سایت های سودجو اقدام به قرار دادن لینک دانلود فایل APK جی تی ای وی آی کرده اند. و از همه عجیب تر، تعداد دانلود چند صد هزارتایی ثبت شده!
لطفا عباراتی مثل Download GTA VI APK یا دانلود نسخه اندروید جی تی ای وی آی را در گوگل سرچ نکنید. بعد از دانلود یا نصب این فایل ها، گوشی موبایل شما آلوده به ویروس و تروجان ها خواهد شد. در واقع نتیجه آن مساویست با هک شدن اطلاعات گوشی موبایل شما.

برخی از سایت های خارجی و ایرانی، اقدام به قرار دادن لینک دانلود GTA VI برای موبایل کرده اند؛ لطفا گول این سایت ها را نخورید!
برخی از سایت های خارجی و ایرانی، اقدام به قرار دادن لینک دانلود GTA VI برای موبایل کرده اند؛ لطفا گول این سایت ها را نخورید!

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به انتشار جی تی ای وی آی برای گوشی های موبایل چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود