نقدها و نمرات بازی Devil’s Hunt منتشر شد | افتضاح به معنای واقعی کلمه

متاکریتیک بازی Devils Hunt

0 266

متای بازی Devils Hunt مشخص شد

نقدها و نمرات بازی Devil’s Hunt: چند روز قبل، زمانی که تریلر بازی Devil’s Hunt منتشر شد و این بازی به طور رسمی معرفی شد، در رابطه با شباهت این بازی به Devil May Cry صحبت کردیم و به شخصه امیدهای زیادی به این بازی داشتم، اما متاسفانه تمام حرف هایی که زده شد و چیزهایی که در تریلر بازی دیدیم، هیچکدام کوچک ترین شباهتی با سری محبوب Devil May Cry نداشتند و به جرات می توانم بگویم با یک فاجعه روبرو هستیم و هیچ یک از منتقدان، از این بازی تمجید نکردند. البته طبق گفته آنها این بازی پتانسیل های فراوانی دارد، اما سازندگان مستقل این بازی (استودیوی 1C Entertainment) به درستی از آن بهره نبرده اند.
در ادامه با متای بازی Devils Hunt و صحبت های سایت های مختلف، در رابطه با این بازی، همراهمان باشید.

نقدها و نمرات سایت های مختلف، در رابطه با بازی Devils Hunt

با توجه به اینکه ما با یک فاجعه روبرو هستیم (متای بازی گویای همه چیز است) به تعداد نقدهای زیادی نمی پردازیم و فقط چندتا از آنها را گلچین کرده ایم. از نکات جالب و قابل توجه، نمره 90 (بالاترین نمره) سایت Implusegamer است که این بازی را یک شاهکار خطاب کرده است.
در ادامه با متای بازی Devils Hunt همراهمان باشید.

Impulsegamer

نمره داده شده: 90 از 100

Devil’s Hunt یک شاهکار در ژانری محسوب می شود که بین عموم محبوب نیست. آهنگ فوق العاده، گیم پلی جذاب و صداگذاری جذاب. اگر به دنبال یک بازی با داستان سرایی جذاب با مبارزات نسبتا خوب هستید، این بازی همه آنها را دارد و همانند یک جواهر عمل می کند.

Vandal

نمره داده شده: 70 از 100

بازی Devil’s Hunt هیچ چیز جدیدی برای ارائه کردن ندارد، اما زمان زیادی را در آن گذرانده ام و این بازی مانند چیزیست که در زمان گیر افتاده باشد و شاید به همین دلیل باشد که ما از آن لذت می بریم. اما اگر به دنبال چیز جدید و اصیل در این بازی هستید، راه را کاملا اشتباه آمده اید.

The Games Machine

نمره داده شده: 50 از 100

بازی Devils Hunt از یک عنوانی که توسط جوانان ساخته شده است تجاوز می کند و به یک عنوان بدون تعادل و بیهوده تبدیل می شود.

نقدها و نمرات بازی Devil’s Hunt در رایانه های شخصی (PC)

متای بازی Devils Hunt
متای بازی Devils Hunt

با توجه به اینکه متای بازی گویای همه چیز است، خیلی به نقد و بررسی های بیشتر نپرداختیم.
لازم به ذکر است، اگر طی ساعات آینده، نقدهای جدیدی ثبت شود، به احتمال بسیار قوی، نمره بازی از اینی که هست هم پایینتر می شود.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظرات خود را نسبت به نقدها و نمرات بازی Devil’s Hunt با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود