قسمت اول فصل یازدهم سریال The Walking Dead با استقبال طرفداران روبرو شد

1 2,530

رسما اولین اپیزود از فصل 11 سریال واکینگ دد / مردگان متحرک پخش شد و با توجه به اینکه این فصل، آخرین فصل از سریال محبوب و پرطرفدار The Walking Dead محسوب می شود، توجه ویژه ای از سوی بینندگان و منتقدین نسبت به این فصل، وجود دارد. البته فارغ از اینها قسمت اول فصل یازدهم سریال The Walking Dead چند روز قبل از پخش رسمی از شبکه ای ام سی (AMC)، به صورت دزدی پخش شده بود. خوشبختانه این سریال در مسیر درست خود قرار گرفته است اما از طرفی (متاسفانه) همانطور که گفته شد، بعد از اتمام این فصل باید از سریال خداحافظی کنیم؛ به نظر می رسد سازندگان سریال واکینگ دد / مردگان متحرک تمام تلاش و توانایی و ایده های خود را می خواهند در فصل پایانی به کار بگیرند تا هواداران با یک خاطره خوش با آن خداحافظی کنند.

در ادامه راجع به عملکرد اپیزود 1 از فصل 16 سریال واکینگ دد / مردگان متحرک صحبت میکنیم.
با سایت پلی مگ تا انتها همراه باشید.

بررسی عملکرد قسمت اول فصل یازدهم سریال The Walking Dead

خوشبختانه شروع فصل 11 سریال واکینگ دد بسیار قدرتمند بود؛ این شروع نوید یک فصل طوفانی و پر اتفاق را می دهد.
لازم به ذکر است اولین قسمت از فصل یازدهم توانست امتیاز 9.1 از 10 را در سایت IMDB، که بر اساس نظر و نمره بینندگان است را تا به اینجای کار کسب کند. همچنین در وبسایت معتبر Rotten Tomatoes که یکی از سایت های مهم در رابطه با ثبت نظر منتقدین معروف + نمره است نیز امتیاز بسیار خوب 8.6 از 10 را کسب کرد.

بدون شک حضور شخصیت های کلیدی مثل نیگان، مگی، دریل و … در بطن داستان و از همه مهمتر وجود چندین خط داستانی جذاب، باعث شده است تا این سریال در اولین قدم به روز های اوج خود باز گردد. در اولین قسمت از فصل یازدهم واکینگ دد که تمام حس های مثبت قدیمی سریال، مثل مرموز بودن دوباره زنده شده است و امیدواریم این عملکرد تا قسمت 24 ادامه دار باشد.

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

آیا اپیزود 1 فصل 11 سریال واکینگ دد / مردگان متحرک را تماشا کرده اید؟
نظر شما نسبت به عملکرد این سریال در اولین قسمت فصل یازدهم چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. بیلبو بگینز می گوید

    👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود