آیا آرمی همر آدمخوار است؟ [تایید شده توسط همسر سابق این بازیگر]

0 6,758

ممکن است خیلی از شما طی چند ماه گذشته نام آرمی همر و نتایج تحقیقات و دادگاه های مختلف وی، در رابطه با اتهامی که به وی وارد شده است (آدمخواری) را زیاد شنیده باشید. لازم به ذکر است این بازیگر در فیلم ها و سریال های زیادی به نقش آفرینی پرداخته است از «من را با نامت صدا کن» گرفته تا «مردی از یو.ان.سی.ال.ای» و …
از آخرین پروژه ای که وی در آن حضور داشته، سریال The Offer است که البته امروز خبر جایگزین شدن مایلز تلر در رسانه های سینما و تلویزیون تایید شد.

بعد از اینکه خبر آدمخوار بودن وی در سرتاسر جهان پخش شد و عده ای نیز به شکایت از وی پرداختند، از تمامی پروژه هایی که در آن حضور داشت و یا قرار بود در آنها حضور داشته باشد اخراج شد و قرار بر این شد تا مشخص شدن تحقیقات دادگاه و اف بی آی، به طور شبانه روز زیر نظر باشد.

سوال خیلی از دوستداران سینما و تلویزیون این است «آیا آرمی همر آدمخوار است؟»
جزئیات بیشتر در سایت پلی مگ؛ همراهمان باشید.

شاکی های خصوصی آرمی همر روز به روز بیشتر می شوند!

اگر قرار بر تهمت و پاپوش و … باشد، به شخصه فکر نمی کنم اتهام به آدمخواری گزینه مناسبی برای کسی باشد!
قضیه از آنجایی شروع شد که یکی از دخترانی که به تازگی با آرمی همر وارد رابطه شده بود، چت های عجیب و غریبی از این بازیگر منتشر کرد و از وی شکایت کرد.

در این گفتگو ها او صراحتا می گوید آدمخوار است و عاشق خوردن خون است؛ همچنین چیزی که باعث شده است تا اتهام وی تا مرز تایید شدن برود. آرمی همر در یکی از پیام های خود می گوید این موضوع را تابحال به کسی نگفته است و اولین بار است که آن را به کسی اعتراف می کند!

بعد از انتشار این پیام ها و علنی شدن این موضوع، خیلی از پارتنر ها و افرادی که قبلا با وی رابطه نزدیکی داشته اند، در دادگاه بر علیه او شهادت داده اند و سکوت همسر سابق او که از هم 2 بچه دارند، چند ماه قبل شکسته شد و از تمایل آرمی همر، در رابطه با نوشیدن خون و خوردن انسان ها گفت، اما فکر نمی کرد که صحبت های او واقعی باشد!

همچنین اگر تصویر بالا (از چت) را با دقت نگاه کنید، متوجه می شوید درخواست عجیب وی (خوردن خون) در چند پیام تکرار شده است و قصد جدی برای این کار داشته است.

چت های لو رفته آرمی همر
چت های لو رفته آرمی همر

طبق گفته و تایید خیلی از رواشناسان این یک اختلال روانی است که خیلی از انسان ها ممکن است درگیر آن باشند اما آن را پنهان کنند؛ جالب است بدانید آنها بعد از خوردن انسان ها، لذت خاصی می برند!

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود