فصل دوم سریال شوگان (Shogun) ساخته نمی شود (رسمی)

1 327

سریال شوگان (ShoGun) که از شبکه FX پخش می شود، با اقتباس از کتاب بسیار پرفروش جیمز کلاو ساخته شده و تا این لحظه با واکنش کم نظیر مخاطبین و منتقدین روبرو شده است به طوری که اپیزود اول این سریال خارق العاده را 9 میلیون نفر در روز اول تماشا کردند. همچنین تا این لحظه (زمان نگارش خبر)، در سایت آی ام دی بی (IMDB) نمره 9.2 از 10 را کسب کرده و در صدر لیست محبوب ترین آثار سینما و تلویزیون این وبسایت قرار گرفته است. با چنین عملکرد درخشانی، قطعا همه به دنبال اخبار پیرامون فصل دوم سریال ShoGun هستند و اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، قطعا برای فیلم و سریال بازها شدیدا تعجب برانگیز خواهد بود.

متاسفانه شبکه اف ایکس (FX) به طور رسمی اعلام کرد که خبری از فصل 2 سریال شوگان نخواهد بود که چنین خبری باعث انتقادات فراوان طرفداران، در شبکه های اجتماعی توییتر و اینستاگرام شد. شاید برایتان عجیب باشد که بدانید، خبر رسمی عدم ساخت فصل 2 سریال ShoGun حتی باعث این شد که خیلی از بینندگان اکانت IMDB بسازند و به این سریال نمره 1 از 10 بدهند که این در نوع خود بسیار جالب است.

در ادامه می خواهیم ببینیم دلیل ساخته نشدن فصل دوم سریال شوگان چیست.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

چرا فصل 2 سریال ShoGun ساخته نمی شود؟

تهیه کننده سریال شوگان می گوید، آنها یک ناول 1000 صفحه ای، به علاوه دو رمان را تبدیل به 10 اپیزود سریالی کرده اند. در واقع تمام برنامه ریزی و تمرکز آنها فقط بر روی همین 10 قسمت بوده و هیچ برنامه ریزی بابت ساخته شدن احتمالی فصل دوم ندارند.
صحبت تهیه کننده اثر ثابت می کند که در پشت صحنه، تا چه حد روی فشرده سازی ShoGun تمرکز و کار کرده اند که در نوع خود قابل تمجید می باشد.

آیا فصل دوم سریال ShoGun ساخته می شود؟
آیا فصل دوم سریال ShoGun ساخته می شود؟

به عنوان نویسنده این خبر، نکته قابل تامل و تعجب برانگیز برایم این است که با وجود درآمد هنگفت عوامل سریال و علی الخصوص شبکه FX، آنها هیچ برنامه ای برای فصل 2 ندارند، چرا که معتقدند همین 10 اپیزود کافیست و ممکن است فصل دوم به کیفیت کلی مجموعه آسیب برساند، اما در مقابل ما سریال هایی مثل Archer و The Walking Dead را داریم که معروف به آب بندی و کش دادن هستند تا عوامل سریال و علی الخصوص شبکه، بتواند به درآمد هنگفت خود برسد!

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال Shogun چیست؟

همچنین نظر خود را در رابطه با خبر رسمی که در رابطه با ساخته نشدن فصل 2 شوگان منتشر شده است بگویید؛ آیا راضی بوده اید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. ناشناس می گوید

    😡😡واقعن که مسخرست باید فصل دو بدن!

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود