مینی سریال WandaVision معرفی شد [تریلر + تاریخ پخش + داستان]

0 158

مینی سریال وانداویژن به همراه یک تریلر معرفی شد

چند سالی بود که سینما و دنیای مارول در بهترین حالت خودش قرار بود و به معنای دیگر در اوج قرار داشت و تمام رکوردهای ممکن و غیرممکن را به نام خودش ثبت کرده بود و آخرین اثر Marvel مربوط می شود به سال 2019، یعنی فیلم سینمایی Avengers: EndGame و بعد از آن به مدت یک سال و نیم مارول به استراحت کوتاهی رفت تا اینکه دیروز به طور رسمی مینی سریال WandaVision با جزئیات و اطلاعات بسیار کامل، از تاریخ پخش گرفته تا بازیگران و داستان آن معرفی شد.

اطلاعات بیشتر از مینی سریال وانداویژن را در ادامه بخوانید؛ تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

همه چیز درباره مینی سریال وانداویژن

مینی سریال WandaVision درباره چیست؟

طبق گفته +Disney، ایده ساخت این مینی سریال، بعد از فیلم انتقام‌جویان: بازی آخر (Avengers: Endgame) کلیک خورد و فضایی آمیخه با تم برنامه‌های کلاسیک سیاه و سفید و دنیای سینمایی مارول را دارد که دو شخصیت ابرقهرمانی به نام‌های Wanda Maximoff و Vision که زندگی ایده‌آلی در حومه شهر دارند را روایت می‌کند. ولی در ادامه، شک می‌کنند که همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد، نیست.

همانطور که احتمالاً طرفداران فیلم‌های مارول مطلع هستند، می‌دانند که Vision در فیلم انتقام‌جویان: بازی آخر (Avengers: Endgame) نابود می‌شود. ولی ظهور او در این مینی سریال، این قضیه را جذاب می‌کند که ببینیم چه اتفاقاتی برای او در این مینی سریال رخ خواهد داد. طبق گفته سایت Collider، ازجایی که دنیایی سینمایی مارول وارد فاز چهارم می‌شود، این مینی سریال می‌تواند همه چیز را برای Wanda، ابرقهرمان دنیای سینمایی مارول نیز تغییر دهد.

به گزارش Collider کوین فایگی (Kevin Fiege) در مراسم کامیک کان (Comic Con) سال 2019 گفت:«ما فرصت این را داریم که داستان این دو ابرقهرمان را تعریف کنیم و کارهایی که Wanda می‌تواند انجام دهد و چیزهایی که Vision از آن ساخته شده را بیشتر به نمایش بگذاریم و مهم‌تر از همه، اسامی آن دو که مطمئن نیستم در دنیای سینمای مارول گفته شده باشند، را فاش کنیم. ما برای ساخت این مینی سریال، با چالش‌های زیادی درگیر هستیم که یکی از آنها این است که Wanda همان Scarlet Witch است. یعنی چی؟ Wanda همان Scarlet Witch است؟ این همان چیزی است که ما در این مینی سریال با آن بازی می‌کنیم که مینی سریال را کاملاً جذاب، جالب، خنده‌دار و گاهی ترسناک خواهد کرد و همه این‌ها بر روی فاز چهارم دنیال سینمای مارول تاثیرگذار خواهد بود.»

تریلر مینی سریال وانداویژن

این مینی سریال، مخصوصاً به فیلم دکتر استرنج: چندجهان دیوانگی (Doctor Strange: Multiverse of Madness) که الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) با نقش Wanda در آن نیز بازی می‌کند، مرتبط است.

بازیگران مینی سریال WandaVision

البته که الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) در نقش Wanda و پال بتانی (Paul Bettany) در نقش Vision در سریال حضور خواهند داشت. اما، این دو شخصیت، تنها چهره‌های آشنا دنیای سینمای مارول نیستند که در این مینی سریال با آنها روبرو می‌شویم. تیونا پاریس (Teyonah Parris) در نقش مونیکا رامبو (Monica RamBeau)، کت دنینگز (Kat Dennings) در نقش دارسی لوئیس (Darcy Lewis) و رندل پارک (Randall Park) در نقش جیمی وو (Jimmy Woo) از دنیای فیلم‌های مارول در این مینی سریال حضور خواهند داشت.

درضمن، کاترین هان (Kathryn Han) در نقش نامشخصی به عنوان همسایه‌ای که در تریلری که مشاهده کردیم، در این مینی سریال حضور خواهد داشت و مطمئناً چیزهای بیشتری که در تریلر دیدیم را فاش خواهد کرد.

تمامی بازیگرهای شاخص مینی سریال WandaVision در یک قاب
تمامی بازیگرهای شاخص مینی سریال WandaVision در یک قاب

زمان انتشار مینی سریال WandaVision

متاسفانه، هنوز تاریخی برای پخش مینی سریال WandaVision مشخص نشده، هرچند که طرفداران باید منتظر بمانند تا این مینی سریال قبل از سال 2020 در شبکه Disney+ منتشر شود.

در صورتی که تاریخ پخش مینی سریال وانداویژن (فصل اول) به طور رسمی تر اعلام شد، این خبر بروزرسانی خواهد شد
در صورتی که تاریخ پخش مینی سریال وانداویژن (فصل اول) به طور رسمی تر اعلام شد، این خبر بروزرسانی خواهد شد

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

برای آغاز فصل اول WandaVision (وانداویژن) تا چه حد منتظر هستید؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود