سریال The Walking Dead: Daryl Dixon طرفداران را شگفت زده کرده است!

0 481

در نشست خبری کمیک کان بود که شبکه AMC به صورت رسمی از اسپین آف شخصیت دریل دیکسون، تحت عنوان واکینگ دد: دریل دیکسون (The Walking Dead: Daryl Dixon) رونمایی کرد. زمانی که این اتفاق رخ داد، اکثر طرفداران از این خبر ناراضی بودند، چرا که دقایقی بعد خبر به پایان رسیدن سریال اصلی مردگان متحرک مطرح شد. به معنای دیگر این اتفاق، به عنوان یکی از دلایل کنسل شدن فصل 12 سریال اصلی تفسیر شد. با گذشت زمان و دیدن عملکرد خوب اسپین آف دریل دیکسون، طرفداران به این نتیجه رسیدند که چنین رخدادی، خیلی بد هم نشد و اتفاقا توانستند حال و هوای قدیم را تجربه کنند.

در ادامه قصد داریم راجع به اتفاقات خوبی که برای سریال The Walking Dead: Daryl Dixon (مردگان متحرک: دریل دیکسون) رخ داده است صحبت کنیم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

منتقدین و بینندگان از عملکرد اسپین آف دریل دیکسون راضی هستند!

اجازه دهید اول راجع به عملکرد سریال TWD: Daryl Dixon، آن هم از لحاظ فنی صحبت کنم.
این اسپین آف توانسته تا این لحظه نمره 8 از 10 را از سمت بینندگان دریافت کند. این نمره یا امتیاز می تواند کاهش یا افزایش پیدا کند. همچنین نمره 70 از 100 از سوی منتقدین نیز یک نمره خوب به شمار می رود. به معنای دیگر، پتانسیل ها در همین فصل اول مشخص شده اند و می توان امید بسیار زیادی به آن داشت.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید اپیزود چهارم از فصل اول، توانست تعداد 1.1 میلیون بیننده همزمان را ثبت کند که این یک عدد خارق العاده است. عددی که این اواخر برای بهترین اپیزود های سریال اصلی ثبت می شد. همچنین چیزی نزدیک به 400 هزار نفر از این بینندگان، بین 25 تا 54 سال سن داشتند که این هم یک رکورد برای مجموعه مردگان متحرک (The Walking Dead) محسوب می شود.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به عملکرد اسپین آف واکینگ دد: دریل دیکسون به همراه نقد های منتشر شده آن چیست؟

تا به اینجای کار از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon (مردگان متحرک: دریل دیکسون) راضی بوده اید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود