تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Witcher | جدیدترین اخبار فصل 2 ویچر

جدیدترین اخبار و اطلاعات منتشر شده از فصل 2 سریال The Witcher

2 78,288

تاریخ پخش فصل دوم ویچر

تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Witcher | فصل ششم ویچر: سال 2019 اولین اپیزود از فصل اول سریال ویچر (The Witcher) آغاز شد و جمع کثیری از مردم و منتقدان این فیلم را یک شاهکار خارق العاده خواندند. متاسفانه یا خوشبختانه فصل اول بسیار کوتاه بود، خوشبختانه از این لحاظ که سازندگار سریال کیفیت را فدای کمیت نکرده اند، چیزی که این روزها کمتر بین کارگردانان و فیلمسازان معروف می بینیم که دلیل اصلی نابودی سریال ها و فیلم های محبوب دقیقا همین است. اگر از طرفداران سریال The Witcher باشید، حتما دوست دارید که بدانید بازیگران سیزن 2 (Season 2) چه کسانی هستند و یا اینکه چه زمانی انتشار و پخش می شود.
اگر علاقمند هستید تا بدانید سیزن 2 سریال ویچر چه زمانی آغاز می شود، همراهمان باشید.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Witcher | در جدیدترین اخبار فصل دوم ویچر سایت پلی مگ
تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Witcher | در جدیدترین اخبار فصل دوم ویچر سایت پلی مگ
 • جدیدترین اخبار فصل دوم ویچر

همانطور که مطلع هستید قرار بود از اسفندماه 98 فیلمبرداری فصل دوم سریال ویچر آغاز شود اما متاسفانه به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا، فعلا فیلمبرداری کنسل شده است. البته این بدین معنا نیست که دیگر قرار نیست سریال ساخته شود، بلکه فقط زمان فیلمبرداری آن فعلا به تعویق افتاده است. لازم به ذکر است، مدتی قبل مدیر شبکه نت فلیکس (Netflix) این قول را داد تا در صورتی که ویروس کرونا کنترل شود، بلافاصله فیلمبرداری فصل 2 نیز آغاز می شود.

انتظار می رود که فیلمبرداری فصل دوم همانند فصل اول طولانی نشود.

فیلمبرداری فصل 2 The Witcher بعد از کنترل جهانی ویروس کرونا آغاز خواهد شد
فیلمبرداری فصل 2 The Witcher بعد از کنترل جهانی ویروس کرونا آغاز خواهد شد

تریلر فصل دوم سریال The Witcher

متاسفانه هنوز تریلر رسمی از فصل 2 پخش نشده، چرا که فیلمبرداری آن به اتمام نرسیده است. در صورت انتشار خبر و اطلاعات جدید، نظیر تریلر ما این مقاله را بروزرسانی خواهیم کرد. لازم به ذکر است تمامی اطلاعاتی که در این مقاله قرار دارند، جدیدترین اخبار فصل دوم ویچر محسوب می شوند.

 • داستان فصل 2 سریال ویچر چیست و در آن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟!

همانطور که می دانید این سریال اقتباس از مجموعه کتاب ها و رمان های ویچر (The Witcher) با اندکی تغییر است. لازم به ذکر است طبق گفته کارگردان و عوامل ساخت این مجموعه جذاب، قرار است در هر فصل، فصلی از کتاب نمایش داده شود، به طور مثال فصل اول اقتباس از داستان The Last Wish بود، البته فقط بعضی از قسمت ها اینگونه بود، وگرنه اکثر بخش ها، ایده و فکر کارگردان و نویسنده بود. بدون شک این سریال جزو برترین سریال های غیر خطی است که تاکنون ساخته شده است.

شخصا هیجانزده ام تا تاریخ پخش فصل دوم ویچر سریعتر اعلام شود تا ببینم عوامل چه آشی برایمان پخته اند :)
شخصا هیجانزده ام تا تاریخ پخش فصل دوم ویچر سریعتر اعلام شود تا ببینم عوامل چه آشی برایمان پخته اند 🙂

اگر قرار باشد تا فصل دوم The Witcher نیز همین روند و سبک را در پیش بگیرد، باید انتظار داشته باشیم که از فصول و قسمت های مختلف کتاب و از همه مهمتر ایده های کارگردان و نویسندگان سریال را در داستان ببینیم. حتی تهیه کننده سریال این قول را داده است تا بینندگان به مراتب فصلی هیجان انگیزتر و خارق العاده تر از فصل اول را تماشا کنند.

آیا فصل سوم The Witcher نیز ساخته می شود؟

با توجه به صحبت های قدیمی تهیه کننده، کارگردان سریال ویچر و علی الخصوص مدیر شبکه نت فلیکس (Netflix)، این پروژه بسیار طولانی خواهد بود و آنها قصد دارند تا تک تک بخش ها و جزئیات دنیای ویچر را به تصویر بکشند. همچنین با توجه به اینکه فصل اول به موفقیت های چشمگیری دست یافت، باید انتظار داشته باشیم که این سریال حالا حالاها ساخته و پخش شود.

بدون شک فعلا صحبت در رابطه با فصل سوم این سریال، خیلی زود است :)
بدون شک فعلا صحبت در رابطه با فصل سوم این سریال، خیلی زود است 🙂
 • تاریخ پخش فصل دوم سریال The Witcher

اگر دقت کرده باشید، بالاتر دو نکته را گفتیم: 1- در صورت انتشار خبر رسمی و جدید این مقاله بروزرسانی می شود  2- به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا، علی الخصوص اوضاع بد این روزهای اروپا، فیلمبرداری متوقف شده است. اما در جدیدترین مصاحبه ای که مدیر نت فلیکس (Netflix) داشته است، قطعا اپیزود اول سیزن 2 سریال در سال 2021 از شبکه نت فلیکس پخش خواهد شد.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Witcher
تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Witcher
 • اسامی بازیگران فصل دوم ویچر

طبیعتا باید انتظار حضور بازیگر اصلی، یعنی هنری کویل (در نقش گرالت) و آنیا کالوترا (در نقش ینفر) و علی الخصوص فریا آلن (در نقش سیری) را داشته باشیم. با توجه به اینکه قرار است فصل دو The Witcherچیزی فراتر از فصل اول باشد (طبق گفته سازندگان) طبیعتا به بازیگران بهتری برای نقش آفرینی نقش های جدید (با توجه به داستان) را داشته باشیم.
برخی از بازیگرانی که قرار است در فصل دوم حضور داشته باشند (منبع این قسمت: وبسایت خارجی گیمزرادار)

 • کیم بودنیا (Kim Bodnia) در نقش وزمیر (Vesemir)
 • مسیا سیمسون (Mecia Simson) در نقش فرانچسکا (Francesca)
 • آیشا فابین راس (Aisha Fabienne Ross) در نقش لیدیا (Lydia)
 • ارستد رامسن (Thue Ersted Rasmussen) در نقش اسکل (Eskel)
 • پاول بولیون (Paul Bullion) در نقش لمبرت (Lambert)
 • اگنس بورن (Agnes Bjorn) در نقش ویرینا (Vereena)
 • یاسین اتور (Yasen Atour) در نقش کوئن

لازم به ذکر است برخی از بازیگران جدیدی که قرار است در سیزن دوم ویچر نقش آفرینی کنند، رزومه بسیار خوبی دارند. برخی از اسامی بالا در نقش شخصیت های مثبت و برخی دیگر در نقش هیولا و شخصیت های شرور نقش آفرینی خواهند کرد.

اسامی بازیگران جدید فصل 2 The Witcher (رسمی و تایید شده)
اسامی بازیگران جدید فصل 2 The Witcher (رسمی و تایید شده)

 

اخبار سینما و تلویزیون را در پلی مگ دنبال کنید:

در این مقاله سعی شده بود تا به بررسی جدیدترین اخبار فصل دوم ویچر و تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Witcher علاوه بر قرار دادن اطلاعاتی راجع به آن، یک محلی برای گفتگو بین طرفداران دو آتیشه این سریال ایجاد نمایید.
لذا سوالات و نظرات خود را راجع به سریال، در بخش نظرات ارسال کنید.

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
 1. محمد صدرا می گوید

  بهترین سریالیه ک دیدم واقعا دم نت فلیکس گرم

 2. Phatie می گوید

  من عاشق این سریال شدم واثعادبهترین سریاله امیدوارم فصل دومش سریعتر بیاد

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود