تاریخ انتشار بازی Dead By Daylight برای گوشی های موبایل مشخص شد

بازی Dead By Daylight به زودی برای اندروید (Android) و آی او اس (IOS) منتشر می شود

0 446

زمان عرضه دد بای دی لایت برای موبایل معلوم شد

تاریخ انتشار بازی Dead By Daylight برای گوشی های موبایل: برای اولین بار عنوان Dead By Daylight در اواسط سال 2016 برای کنسول های پلی استیشن 4 (PS4) و اکس باکس وان (XBOX ONE) و علی الخصوص رایانه های شخصی (PC) منتشر شد و به دلیل باگ های بسیار وحشتناکی که درون بازی داشت، با واکنش های منفی گیمرها و علی الخصوص منتقدان بازی های ویدیویی روبرو شد. رفته رفته استودیو Bahavior بروزرسانی های متنوعی برای بازی در نظر گرفت و با ترفندهای مختلف، مثل رایگان کردن بازی و تخفیف های ویژه، توانست بازیکنان بسیار زیادی جذب کند و تا مدت محدود بازیکنان میلیونی هم داشت، اما رفته رفته این بازی دل گیمرها را زد و درحال حاضر جمعیت این بازی نسبت به قبلا بسیار کمتر شده است.
در ادامه زمان عرضه دد بای دی لایت برای موبایل را خواهیم گفت.

آیا بازی Dead By Daylight برای گوشی های موبایل به طور رایگان منتشر می شود؟

نکته مثبت و قابل توجه اینجاست که این عنوان ارزشمند قرار است به طور رایگان در استورهای گوگل پلی (Google Play) و اپ استور (App Store) منتشر شود. لازم به ذکر است این بازی در گوشی های موبایل به صورت بتا عرضه شده است و طبق آخرین آمار حدود 1 میلیون نفر برای نسخه بتا ثبت نام کرده اند و انتظار می رود پس از عرضه رسمی بازی، این آمار به طور قابل توجهی بیشتر شود و حتی رکوردهای جالبی را از خود به جای بگذارد. به یاد ندارم تاکنون بازی برای گوشی های موبایل، در زمان بتا (Beta) تا این حد بازیکن جذب کرده باشد.

تاریخ انتشار بازی Dead By Daylight برای گوشی های موبایل

همانطور که گفته شد این بازی قرار است در تاریخ 16 آوریل 2020 (28 فروردین ماه 1399) به طور رایگان برای گوشی های موبایل اندروید در گوگل پلی (Google Play) و اپ استور (App Store) منتشر شود. هنوز گفته نشده است که آیا این بازی کراس پلتفرم است یا خیر. اما شخصا معتقدم این بازی پتانسیل کراس پلتفرم را دارد.
لازم به ذکر است زمان عرضه دد بای دی لایت برای موبایل گفته شده، رسمی است.

 

آخرین اخبار گیم را در سایت پلی مگ دنبال نمایید!

نظر شما نسبت به بازی Dead By Daylight و عرضه آن روی موبایل ها چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود