بازیگر شخصیت اسکل (Eskel) سریال The Witcher تغییر کرد

0 607

در سال 2019 فصل اول سریال ویچر به طور رسمی آغاز شد و توانست در مدت کوتاه با درخشش هنری کویل (نقش گرالت) و سایرین و از همه مهمتر همراهی طرفداران کتاب و بازی ویدیویی این مجموعه به موفقیت های بسیار بزرگی برسد. چند مدت قبل اطلاعات و اخبار جدید از فصل دوم سریال ویچر منتشر شد که البته آنطور که باید و شاید به دلیل اتفاقاتی که جهان به دلیل ویروس کرونا با آن درگیر شد کامل نبود.

به تازگی به طور رسمی خبر مربوط به تغییر بازیگر Eskel در فصل دوم The Witcher تایید شده است.

پس از جدایی ثو ارستد راسموسن (Thue Ersted Rasmussen) از سریال ویچر، این سریال با اسکل (Eskel) جدیدی با نقش آفرینی بزل ایدنبنز (Basil Eidenbenz) برخواهد گشت.

سایت Deadline از ادامه تولید فصل دوم سریال ویچر خبر می‌دهد که در آن ثو ارستد راسموسن (Thue Ersted Rasmussen) در این ماه به سبب بهم‌خوردگی برنامه‌هایش به خاطر شیوع بیماری کرونا (COVID-19)، مجبور می‌شود از نقش (Eskel) کنارگیری کند.

او همچنین قبل از تعطیلی همه‌گیر بیماری کرونا در اوایل امسال، بر روی فیلمی کار می‌کرد که دوباره باید فیلمبرداری آن را شروع کند.

برای کسانی که بزل ایدنبنز (Basil Eidenbenz) را نمی‌شناسند باید بگوییم که او یک بازیگر 27 ساله سوئیسی است که در سریال ویکتوریا (Victoria) با بازی جنا کلومن (Jenna Coleman) و سریال درام (The Athena) به ایفای نقش پرداخته است.

پیام خداحافظی ثو ارستد راسموسن (بازیگر قبلی نقش اسکل) از طرفداران

ثو ارستد راسموسن (Thue Ersted Rasmussen) با اعلام جدایی‌اش از این سریال هیولاهاکش در اینستاگرام نوشت:«با اینکه مایه دل شکستگی است. اما، برای روزهایی که در اوایل امسال بر روی این سریال سپری کردم، بسیار خوشحال و سپاسگذارم. همه اعضای گروه برای ساخت این سریال، به شدت متعهد و مشتاق بودند و واقعاً برای من تجربه الهام‌بخشی را به همراه داشت.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به تغییر بازیگر شخصیت اسکل (Eskel) چیست و فکر می کنید بزل ایدنبنز بتواند از عهده نقش آفرینی این شخصیت بر بیاید یا خیر؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود