اطلاعات جدید و رسمی از سریال The Walking Dead: Rick and Michone

0 1,639

مدتی قبل به صورت رسمی و در اپیزود پایانی اسپین آف سریال ریک و میشون معرفی شد. این درحالی بود که هنوز خیلی ها تصور می کردند قرار است فصل 12 سریال واکینگ دد / مردگان متحرک (The Walking Dead) نیز ساخته شود اما چنین چیزی واقعیت نداشت و ای ام سی (AMC) از دو سال قبل تصمیم خود را در رابطه با ساخت سریالی تحت محوریت شخصیت های ریک و میشون اعلام کرده بود. به هر حال بعد از آن خبر نیز هنوز خیلی ها از این اسپین آف مطلع نبودند یا اگر مطلع بودند، درگیر بازار شایعات شده بودند که نشان می دادند خبری از سریال جدید میشون و ریک نخواهد بود و با توجه به اختلافات موجود، این سریال کنسل خواهد شد. تا اینکه امروز اخبار و اطلاعات رسمی از سریال ریک و میشون منتشر شد.

در ادامه می توانید جدیدترین اخبار منتشر شده از The Walking Dead: Rick and Michone را بخوانید!
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

آخرین اخبار رسمی از سریال واکینگ دد: ریک و میشون

سریال مردگان متحرک: ریک و میشون خیلی وقت است که معرفی شده است اما تا همین یک ساعت قبل اسم رسمی آن مشخص نبود تا اینکه ای ام سی (AMC) آن را تحت عنوان The Walking Dead: Rick and Michone معرفی کرد. همچنین نشان تجاری و لوگوی اصلی آن نیز طراحی و معرفی شد. در رابطه با وضعیت زمان پخش و فیلم‌برداری سریال نیز لازم است بدانید که در سکوت خبری و رسانه ای، فیلم‌برداری فصل اول آن که دارای 6 قسمت و اپیزود است به اتمام رسیده و در تاریخی نامشخص از از سال 2024 (به احتمال خیلی زیاد تابستان یا اوایل پاییز) این سریال به صورت رسمی پخش و منتشر شود.

آخرین اخبار رسمی از سریال واکینگ دد: ریک و میشون / اسپین آف ریک و میشون
آخرین اخبار رسمی از سریال واکینگ دد: ریک و میشون / اسپین آف ریک و میشون

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به لوگوی منتشر شده از اسپین آف ریک و میشون به همراه اخبار منتشر شده آن چیست؟

تا به اینجای کار از اخبار منتشر شده سریال The Walking Dead: Rick and Michone (واکینگ دد: ریک و میشون / اسپین آف مردگان متحرک: ریک و میشون) راضی بوده اید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 3.4]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود