اولین تریلر از سریال The Walking Dead: Dead City را تماشا کنید

0 1,978

سریال واکینگ دد: دد سیتی (The Walking Dead: Dead City) یا مردگان متحرک: شهر مرده، نام یکی از اسپین آف های جدید از دنیای The Walking Dead محسوب می شود. لازم به ذکر است که در این اسپین آف به سرنوشت شخصیت های نیگان و مگی پس از فصل یازدهم سریال اصلی خواهد پرداخت. اگر چه خیلی از طرفداران از این اتفاق ناراحت بودند، چرا که فصل 11 واکینگ دد هنوز تمام نشده بود که شبکه ای ام سی (AMC) به معرفی این سریال پرداخت و عملا مشخص شد که این دو نفر تکلیفشان در سریال اصلی مشخص نخواهد شد و شاید به نوعی بتوان گفت که اسپویل هم صورت گرفته است.

 

 

در ادامه قادر خواهید بود تا اولین تریلر از سریال The Walking Dead: Dead City (اسپین آف مگی و نیگان) را تماشا کنید.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

هم اکنون تماشا کنید: اولین تیزر / تریلر منتشر شده از واکینگ دد: دد سیتی / مردگان متحرک: شهر مرده

متاسفانه تریلر سریال The Walking Dead: Dead City – پلی مگ” بدلیل “داشتن مغایرت با شئونات اخلاقی و عرفی جامعه یا قوانین کشور” از سایت آپارات حذف شد و از این بابت متاسفیم و شما می توانید هم اکنون تریلر را از سایت یوتیوب با سرچ “The Walking Dead: Dead City Trailer” تماشا نمایید!

 

چیزی که در این ویدیو به چشم می خورد، همراهی دو دشمن خونی، یعنی نیگان (جفری دین مورگان) و مگی (لورن کوهن) است. طبق اطلاعات منتشر شده در سایت آی ام دی بی (IMDB) به نظر می رسد در رابطه با گم شدن هرشل (پسر مگی) خواهد بود که احتمالا نیگان به دلیل جبران قضایای گذشته، سعی می کند مگی را همراهی کند. اگر چه در اولین تریلر منتشر شده چیزی مشخص نیست، اما به هرحال با داستان بسیار جذابی روبرو خواهیم بود.

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به اولین تریلر منتشر شده از سریال نیگان و مگی (واکینگ دد: شهر مرده)

از فصل اول سریال The Walking Dead: Dead City چه انتظاراتی دارید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود