همه چیز درباره سریال The Conjuring (تاریخ انتشار + داستان)

0 465

تقریبا ده سال از زمانی که جیمز وان با فیلم احضار (کانجورینگ) بینندگان را به یک جهان تسخیر شده و پر از اتفاقات فراطبیعی برد و ما را با ماجراجویی های اد و لورین همراه کرد میگذرد.پس از اینکه اولین فیلم conjuring روی پرده سینما رفت توانست طرفداران زیادی را جذب کند و همین مسٔله باعث شد تا سازندگان دو دنباله مستقیم و همچنین تعدادی اسپین آف در جهان Conjuring بسازند و به روی پرده سینماهای سراسر جهان ببرند.  علاوه بر این در حالی که دو فیلم The Nun2 و   The conjuring4 در حال ساخت هستند و طرفداران مشتاقانه منتظرند تا دوباره غرق در ماجراجویی های فراطبیعی شوند ظاهرا سازندگان فعلا نمیخواهند دست از سر جهان Conjuring بردارند و قصد دارند تا سریالی از جهان Conjuring بسازند.  در ادامه تمام اطلاعات موجود در مورد سریال Conjuring آورده شده است.

هر آنچه باید درباره سریال ترسناک کانجورینگ (احضار) بدانید

ساخت سریال کانجورینگ (احضار) توسط HBO MAX

مدت زیادی از اینکه ساخت سریال کانجورینگ توسط سرویس استریم HBO MAX بطور رسمی اعلام شد نمیگذرد. طبق گفته ورایتی خبر خوش برای طرفداران این است که جیمز وان تهیه کننده و کارگردان سری فیلم های محبوب The Conjuring درکنار Peter Safran همچنان مغز متفکر ساخت سریال The Conjuring خواهد بود.

تاریخ انتشار سریال The Conjuring

متاسفانه تا این لحظه هیچ خبری بطور رسمی یا غیر رسمی در مورد تاریخ انتشار اولین قسمت سریال The Conjuring منتشر نشده است و آن طور که پیداست طرفداران باید صبر بیشتری به خرج دهند.

تاریخ انتشار سریال The Conjuring (کانجورینگ / احضار)
تاریخ انتشار سریال The Conjuring (کانجورینگ / احضار)

داستان سریال The Conjuring

به غیر از اینکه بطور قطعی می دانیم داستان سریال The Conjuring در جهان سری فیلم های کانجورینگ روایت می شود اما هنوز شکل کلی داستان و شخصیت های اصلی که در سریال حضور دارند مشخص نیست. همچنین این که آیا پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا( بازیگران اصلی فیلم احضار در نقش های اد و لورین وارن) در سریال حضور دارند یا خیر همچنان سوال بزرگ طرفداران است. اما با توجه به اینکه اسپین آف های سینمایی ساخته شده بر اساس جهان The Conjuring به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کردند میتوان انتظار داشت برخی از فرمول های داستانی و شخصیت های فراطبیعی که در اسپین آف ها دیدیم در سریال The Conjuring حضور داشته باشند.

داستان سریال The Conjuring (کانجورینگ / احضار)
داستان سریال The Conjuring (کانجورینگ / احضار)

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته شدن سریال کانجورینگ (The Conjuring) یا احضار چیست؟

از سریال کانجورینگ چه انتظاراتی دارید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود