آیا فیلم ترسناک کانجورینگ 4 (The Conjuring 4) ساخته می شود؟

0 782

بدون شک دنیای کانجورینگ (به فارسی احضار)، چیز های زیادی را به ژانر ترسناک سینما و تلویزیون عصر مدرن اضافه کرده است. این فرانچایز آنقدر محبوب است که طرفداران ژانر ترسناک، در زمان اکران هر نسخه، در کوتاه ترین زمان ممکن رکورد های مختلف را جابجا می کنند. فارغ از اینها اخیرا نسخه سوم فیلم سینمایی The Conjuring اکران شد و از نظر خیلی ها سبک و سیاق جدیدی از ژانر وحشت و دنیای کانجورینگ را به نمایش گذاشت. این دنیا بسیار گسترده شده است و درحال حاضر اسپین آف های سینمایی مختلف در رابطه با آن ساخته شده است. علی رغم اینکه مدت زمان زیادی از اکران کانجورینگ 3 (2021) نمی گذرد، اما شایعات فراوانی در رابطه با ساخته شدن فیلم The Conjuring 4 به گوش می رسد.

در ادامه قصد داریم به بررسی شایعات مرتبط با ساخته شدن کانجورینگ 4 (به فارسی فیلم احضار) بپردازیم.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

آیا فیلم سینمایی The Conjuring 4 ساخته می شود؟

دنیای کانجورینگ / احضار به سرعت درحال توسعه است و اگر به همین منوال پیش برود، در آینده از لحاظ قدرت و تجاری و گستردگی، قدرت رقابت با مارول و دی سی را نیز خواهد داشت. هنوز (تا این لحظه که مقاله نوشته می شود – 25 تیر 1400) خبر رسمی در رابطه با ساخته شدن فیلم احضار 4 (The Conjuring 4) اعلام نشده است، اما جیمز وان (یکی از خالقان اصلی دنیای سینمایی احضار) چند روز قبل از اکران فیلم سینمایی کانجورینگ 3، در مصاحبه ای تایید کرد که دنیای سینمایی احضار گسترده تر از اینها خواهد بود.

همچنین پتانسیل داستانی بسیار زیادی در رابطه با The Conjuring 4 وجود دارد و به شخصه معتقدم قطعا نسخه چهارم نیز ساخته می شود. دست کم ساخته شدن فیلم سینمایی جدید مرتبط با این دنیا، قطعی است.

تاریخ انتشار فیلم کانجورینگ 4 / آیا The Conjuring 4 ساخته می شود؟
تاریخ انتشار فیلم کانجورینگ 4 / آیا The Conjuring 4 ساخته می شود؟

داستان کانجورینگ 4 درباره چه چیزی خواهد بود؟

در قسمت سوم دنیای کانجورینگ، یعنی The Conjuring: The Devil Made Me Do it (احضار: شیطان مرا وادار کرد)، زن و شوهر جن گیر (اد و لورین) برای اینکه سرنخ های جدیدی به دست آورند (به دلیل اسپویل گفته نمی شود) برای پرونده ای که پلیس ها چندین سال است با آن دست و پنجه نرم می کنند، مجبور به همکاری با پلیس ها می شوند تا راز مفقود شدن دختری به اسم جسیکا استرانگ (Jessica Strong) که احتمالا دوست صمیمی خود را در جنگل نیز به طرز عجیبی کشته است، برملا شود. با کمک اد و لورین جسد وی پیدا می شود، اما هیچگاه دلیل جنون زدگی و کشتن دوست صمیمی وی گفته نشد و به نظر می رسد پتانسیل بسیار زیادی برای بازگویی در نسخه چهارم The Conjuring دارد.

نظر شما چیست؟

داستان فیلم سینمایی The Conjuring 4
داستان فیلم سینمایی The Conjuring 4

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته شدن فیلم سینمایی کانجورینگ 4 چیست؟
همچنین بگویید راجع به نسخه سوم The Conjuring، چه نظری دارید؟
نظرات خود را در رابطه با احضار 4 با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود