خداحافظی بازیگران و عوامل سریال Supernatural از طرفداران

0 1,308

سریال سوپرنچرال با دنبال کردن داستان دو برادر به نام‌های سم وینچستر با بازی جرد پادالکی (Jared Padalecki) و دین وینچستر با نقش‌آفرینی جنسن اکلس (Jensen Ackles) که از سال 2005 با ماجراجویی‌های خود هیولاهای زمین را شکار می‌کردند، در پاییز امسال به پایان خود نزدیک می‌شود. به همین دلیل، بازیگران سریال Supernatural در ویدیویی از تمامی طرفداران خداحافظی کردند.

پادالکی و اکلس به همراه میشا کالینز (Misha Collins)، بازیگر شخصیت کستیل و الکساندر کالورت (Alexander Calvert)، بازیگر نقش جک کلاین/بلفگور در سریال سوپرنچرال، در ویدیوی TV Guide با طرفداران به طور ویژه خداحافظی کردند که می‌تواند اشک طرفداران را در بیاورد. در ادامه با سایت پلی‌مگ همراه باشید تا حرف‌ها و خداحافظی‌های احساسی بازیگران سریال سوپرنچرال را مطالعه کنید.

خداحافظی بازیگران سریال Supernatural

میشا کالینز در این ویدیو به مخاطبان سریال سوپرنچرال گفت:«از همه شما ممنون هستم که در این مدت، سریال سوپرنچرال را تماشا کردید. ما خیلی افتخار می‌کنیم که در این جهان باورنکردنی حضور داشتیم و در بخشی از این سفر باورنکردنی با شما همراهی کردیم. از صمیم قلب از شما سپاسگذاریم و اینکه شما زندگی ما را برای همیشه تغییر دادید.»

پادالکی اضافه کرد:«ما فقط می‌خواهیم از شما صمیمانه تشکر کنیم و قدردانتان باشیم. در آخرین فصل سریال Supernatural برای آخرین بار بازی می‌کنیم و این سریال را با همراهی شما به پایان خواهیم رساند و می‌دانیم که همه شما همراه ما هستید. اکلس نیز در پیام دلنشینی گفت:«از همه شما ممنون هستم که 15 سال با سریال Supernatural همراه بودید و همراهی خوبی هم بود و امیدوار هستیم باز هم همدیگر را ببینیم.»

کالورت هم در آخر گفت که بهتر از این نمی‌تواند بابت همراهی و تماشای بینندگان سریال سوپرنچرال تشکر کند و به شوخی گفت که قسمت تشکر کردنش را بردارند. پادالکی و اکلس هم در ابتدای ویدیو به طرفداران گفتند که علی‌رغم همراهی آنها در این 15 فصل، دلیلی برای گریه وجود ندارد و نباید به خاطر تمام شدن سریال سوپرنچرال اشک بریزند.

پایان سریال سوپرنچرال / فراطبیعی (Supernatural) بعد از 15 فصل
پایان سریال سوپرنچرال / فراطبیعی (Supernatural) بعد از 15 فصل

دو سازنده سریال سوپرنچرال چه گفتند؟

رابرت سینگر (Robert Singer) و اندرو داب (Andrew Dabb)، شورانرهای سریال سوپرنچرال به تازگی جواب این سوال را دادند که برادران وینچستر در سریال Supernatural پایان خوبی خواهند داشت یا خیر. اندور دب با شوخی جواب داد:«اگر قرار باشد همه چیز سریال به خوبی پیش برود که سریال سوپرنچرالی شکل نمی‌گرفت. با این جواب به نظر می‌رسد که اتفاق شومی در کار باشد.

با این حال، در اینجا یک نکته مثبت وجود دارد. هر دوی آنها تایید کردند که در قسمت‌های پایانی از فصل 15 سریال Supernatural، برخی از چیزهای موردعلاقه طرفداران را برمی‌گردانند و هواداران می‌توانند آنها را مشاهده کنند.. این قطعاً همان چیزی است که باید بی‌صبرانه منتظر آن بمانیم.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به پایان یافتن سریال Supernatural (فراطبیعی) بعد از 15 فصل چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود