فصل ششم سریال Billions (میلیاردرها) به طور رسمی تایید شد

0 48

فصل ششم سریال Billions به همراه دامین لویس (Damian Lewis) و پل جیاماتی (Paul Giamattie)  برخواهد گشت. بعلاوه، کوری استول (Corey Stoll) که به عنوان بازیگر مهمان در نقش مایک پرینس (Mike Prince) در سریال میلیاردرها حضور داشت، قرار است در فصل ششم این سریال به طور منظم به ایفای نقش بپردازد. خبر ساخت فصل ششم این سریال زمانی منتشر شد که تولید قسمت‌های نهایی فصل پنج سریال هنوز به دلیل شیوع بیماری کرونا شروع نشده.

در ادامه قصد داریم به بررسی خبر رسمی و جدید منتشر شده راجع به تایید شدن فصل 6 سریال میلیاردرها بپردازیم؛ تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

هنوز کارهای مربوط به تولید فصل 6 سریال Billions آغاز نشده است

طبق گزارش سایت Deadline، شبکه شوتایم امیدوار است که باقی قسمت‌های فصل پنجم سریال میلیاردرها را در سال 2021 روی آنتن ببرد. همینطور پیشنهاد شده که بعد از ادامه فیلمبرداری فصل پنج سریال Billions، مستقیم بروند و فصل ششم را تولید کنند. این شبکه قبلاً هم اعلام کرده که طبق تغییر در برنامه، تولید فصل پنجم به دو نیم فصل تقسیم می‌شود که که در حال حاضر هم درحال تماشا کردن نیم فصل اول آن در پاییز امسال هستیم.

نگاهی به داستان فصل 5 سریال Billions

دامین لویس (Damian Lewis) در نقش بابی اکسلراد (Bobby Axelrod) و پل جیاماتی (Paul Giamattie) در نقش چاک رودس (Chuck Rhoades) را در فصل پنجم دیدیم که رقابت خصمانه خود را شروع کرده بودند، درحالی که رقیب جدیدی در راه است. در سریال Billions مشاهده کردیم که چاک با یک وکیل دادگستری قدرتمندی درگیر می‌شود و وندی با بازی مگی سیف (Maggie Stiff) را ملاحضه کردیم که یک اتحاد جدید و حیرت‌انگیزی را شکل می‌دهند که همین اتحاد باعث شده به مزاج چاک خوش نیاید. جولیانا مارگولیس (Julianna Margulies) بازیگر نقش مهمان کاترین برنت (Catherine Brant)، استاد جامعه‌شناس Ivy League و نویسنده کتاب پرفروش در سریال The Good Wife بود که در حال حاضر مشخص نیست که برای فصل ششم سریال Billions برمی‌گردد یا خیر. کلی اوکوین (Kelly AuCoin)، کاندولا رشاد (Condola Rashad)، دیوید کاستابیل (David Costabile) و جفری دی‌مان (Jeffrey DeMunn) از دیگر بازیگران این سریال هستند.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما راجع به فصل جاری سریال میلیاردرها (Billions) چیست و از فصل 6 آن چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود