همه چیز درباره فصل دوم سریال Arcane [تاریخ انتشار + داستان]

0 121

زمانی که سازنده بازی لیگ آف لجندز (League of Legends)، یعنی رایت گیمز، خبر از ساخت یک سریال از دو شخصیت وای و جینکس داد، خیلی از طرفداران این بازی، انتظار داشتند تا این پروژه با یک شکست بزرگ روبرو شود. اما قطعا نت فلیکس (Netflix) حواسش به همه چیز بود و اجازه نداد تا این اثری که خیلی ها برای خراب کردن آن شانس بیشتری قائل بودند، به افتضاح کشیده شود. خوشبختانه فصل اول آرکین (Arcane) توانست با نقدها و نمرات خارق العاده ای در تاریخ برترین اقتباس ها قرار بگیرد. امروز اخبار جدیدی از فصل دوم سریال Arcane مثل تاریخ انتشار و داستان و موارد مرتبط با آن منتشر شده است که قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم.

این روزها سوالات زیادی در رابطه با فصل دوم سریال Arcane میان طرفداران به وجود آمده است. از تاریخ انتشار آن گرفته تا اتفاقات و داستانی که قرار است طی شود.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید تا همه چیز را در رابطه با فصل 2 آرکین بدانید.

هر آنچه که باید از فصل 2 سریال آرکین بدانید

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane

طبق اطلاعیه رسمی نت فلیکس، ساخته شدن فصل 2 سریال Arcane به صورت رسمی تایید شده است.
همچنین لازم به ذکر است که طبق تایم لاین این شبکه و برنامه های پیش روی رایت گیمز (Riot Games)، فصل دوم از ماه نوامبر سال 2024 (آبان 1403) به صورت رسمی پخش خواهد شد. احتمال تاخیر در پخش فصل دوم بسیار پایین است و این اتفاق رخ نخواهد داد.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane
تاریخ انتشار فصل دوم سریال Arcane

داستان فصل دوم سریال Arcane

درحالی که خیلی از طرفداران، از جمله خود من، انتظار داشتیم تا در سکانس پایانی جینکس (پاودر) خواهر تنی خود، یعنی وای را انتخاب کند، اما این اتفاق رخ نداد و جینکس راه پدر ناتنی خود، یعنی سیلکو را ادامه داد. او حق دارد، چرا که به هر حال تنها کسی که حواسش به وی بود، همین شخص بود. حالا باید شاهد رقابت این دو خواهر که مسیرشان شدیدا از یکدیگر جدا شده است، باشیم. اینطور که از شواهد پیداست، یک جنگ بزرگ در راه است و به ناچار تمام کشورها و شهرها درگیر آن خواهند شد.

داستان فصل دوم سریال Arcane
داستان فصل دوم سریال Arcane

سه شخصیت زیر با صداپیشگی افراد مشخص شده، قطعا در فصل دوم آرکین حضور خواهند داشت.

  • هیلی استنفیلد در نقش Vi (وای)
  • الا پارنل در نقش Jinx (جینکس)
  • کیتی لانگ در نقش Caitlyn (کیتلین)

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال آرکین و فصل اول آن چیست؟

همچنین نظر خود را در رابطه با انتظاراتی که از فصل دوم Arcane دارید بگویید.
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود