آیا فصل دوازدهم سریال The Walking Dead ساخته می شود؟

0 613

درحال حاضر (زمان نگارش این خبر = 21 شهریور 1400)، فصل یازدهم سریال واکینگ دد / مردگان متحرک درحال پخش است و تا به اینجای کار بازخورد بسیار خوبی را از سوی منتقدین و بینندگان دریافت کرده است. این واقعا برای طرفداران واقعی سریال The Walking Dead خبری کاملا امیدوارکننده است، چرا که سطح سریال نسبت به دو فصل اخیر بسیار بالا رفته است و قرار است 24 اپیزود بسیار جذاب (در صورتی که با همین روند پیش برود) را ببینیم. اما یکی از سوالات بسیار مهم راجع به فصل 12 واکینگ دد، این سوال است: «آیا فصل دوازدهم سریال The Walking Dead ساخته می شود؟»، احتمالا خیلی از شما پاسخ را بدانید، این پست به دلیل درخواست و سوالات بسیار زیاد شما عزیزان راجع به این موضوع، در بخش نظرات پست های مربوط به سریال مردگان متحرک، ایجاد شده است.

می خواهیم ببینیم آیا خبری از فصل دوازدهم سریال واکینگ دد خواهد بود یا خیر؛ تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

​سریال واکینگ دد بعد از فصل 12 به پایان می رسد؟

متاسفانه پاسخ بله است؛ بعد از گذشت بیش از 12 سال، باید کم کم با سریال واکینگ دد (The Walking Dead) خداحافظی کنیم و دیگر خبری از فصل دوازدهم و ساخته شدن آن نخواهد بود. لازم به ذکر است که این خبر توسط ای ام سی (AMC) و عوامل و بازیگران کلیدی سریال مردگان متحرک تایید شده است.
البته این به معنای پایان دنیای واکینگ دد نخواهد بود و طبق گفته اسپانسر ها و شبکه ای ام سی، آنها قصد دارند تا دنیای The Walking Dead را بسیار گسترده کنند، به طوری که از هر شخصیت مهم و کلیدی سریال که میان طرفداران، دارای محبوبیت هستند، اسپین آف کوتاه ساخته شود تا با زندگی قبل و بعد آنها (نسبت به زمان سریال) بیشتر آشنا شوند. همچنین در صورت استقبال، تعداد فصل های بیشتری ساخته خواهد شد.

به احتمال خیلی زیاد باید ساخته شدن اسپین آف نیگان و دریل دیکسون را رسمی بدانیم.

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به پایان یافتن سریال The Walking Dead بعد از فصل یازدهم و عدم ساخته شدن فصل 12 آن چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود