همه چیز درباره سریال ریک گرایمز و میشون (تاریخ انتشار + داستان)

0 10,333

سال گذشته بود که پس از حضور شبکه ای ام سی (AMC) و عوامل سریال مردگان متحرک / واکینگ دد (The Walking Dead) در پنل کمیک کان (Comic Con) رسما اعلام کردند که پس از فصل یازدهم، خبری از فصل دوازدهم یا بیشتر از آن نخواهد بود. این درحالیست که چند مدت قبل از این پنل، عوامل شبکه و سریال نیز رسما اعلام کرده بودند که حداقل برای 5 فصل آینده (یعنی تا فصل 16) برنامه دارند اما برنامه های آنها عوض شده است و آنها می خواهند وارد دنیای سینما شوند و برای دنیای واکینگ دد، اسپین آف های بیشتری از شخصیت ها تولید کنند که البته این خبر به مذاق طرفداران قدیمی خوش نیامد. البته رسمی شدن خبر ساخته شدن سریال ریک گرایمز و میشون (Rick & Michonne) باعث شد تا حداقل نسبت به این اسپین آف خوشبین باشند و با توجه به اینکه توضیح داده شده بود در اسپین آف های مختلف و علی الخصوص سریال اصلی که The Walking Dead باشد سرنخ هایی در رابطه با ریک و میشون داده می شود، هواداران با خوب و بد مجموعه ها ساختند تا بالاخره پخش اولین اپیزود Rick & Michonne فرا برسد.

در ادامه قصد داریم اطلاعات مهمی مثل تاریخ انتشار سریال ریک گرایمز و میشون را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم، لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

هر آنچه باید از اسپین آف Rick & Michonne بدانید

تاریخ انتشار ریک و میشون

دانای گوریرا (بازیگر نقش میشون) و اندرو لینکلن (بازیگر نقش ریک گرایمز) هر دو فاش کردند که فیلمبرداری این اسپین آف آغاز شده است و در سال 2024 قطعا پخش خواهد شد. هنوز هیچ تاریخ دقیقی از زمان پخش اولین اپیزود اعلام نشده است، اما انتظار می رود تا همانند مجموعه واکینگ دد (The Walking Dead) از تاریخ شهریور 1402 شاهد پخش نیم فصل اول باشیم. اگر چه همه اینها حدس و گمان هستند و به هر حال اگر خبر دقیق تری به دست ما برسد، قطعا جزئیات را با شما عزیزان نیز به اشتراک خواهیم گذاشت.

زمان پخش اسپین آف ریک گرایمز و میشون اعلام شد
زمان پخش اسپین آف ریک گرایمز و میشون اعلام شد

داستان اسپین آف ریک گرایمز و میشون (حاوی اسپویل)

همانطور که در تیتر مشخص است، این قسمت حاوی اسپویل از سریال اصلی مردگان متحرک است و اگر این سریال را کامل تماشا نکرده اید، از خواندن ادامه این مقاله صرف نظر کنید.
همانطور که می دانید طی فداکاری های ریک گرایمز در نیم فصل اول فصل نهم سریال واکینگ دد، او به شدت زخمی شد و سپس جودیث به او کمک کرد و با یک هلی کوپتر منطقه را ترک کرد و از آن پس سایر شخصیت ها فکر کردند ریک گرایمز مرده است، به جز دریل دیکسون و میشون که گاها به دنبال او می گشتند. اما میشون نشانه هایی پیدا کرد و از سریال خارج شد و به دنبال ریک رفت و تا اینکه در اپیزود و فصل آخر سریال The Walking Dead نشان داد که پس از تقریبا یک دهه، میشون توانسته است ریک گرایمز را پیدا کند. در اسپین آف ریک گرایمز و میشون، سرنوشت این زوج عاشق که از آن بی خبر بودیم نمایش داده خواهد شد و به سوالات زیادی پاسخ داده خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید!
لازم به ذکر است که تاریخ انتشار سریال ریک و میشون (Rick & Michonne) رسما تایید شده است. همچنین اگر سوالی در رابطه با این سریال و سایر مجموعه های واکینگ دد (The Walking Dead) دارید، در بخش نظرات بپرسید.

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود