همه چیز درباره فصل ششم سریال Rick and Morty | تاریخ انتشار + داستان

0 3,007

سریال کارتونی ریک و مورتی برای اولین بار در سال 2013 پخش شد اما توانست با استقبال خارق العاده ای چه از سوی منتقدین و چه از سوی مخاطبین روبرو شود. فصل پنجم آن نیز اخیرا از شبکه ادالت سوییم (Adault Swim) پخش شد اما اگر بخواهیم منطقی باشیم، آن طراوت و جذابیت و حتی کمدی که در فصول گذشته وجود داشت را به هیچ عنوان نداشت. اما درخششی که در گذشته سریال Rick and Morty داشت، باعث شد تا خیلی از ضعف هایی که فصل 5 با آن دست و پنجه نرم میکرد را بینندگان نادیده بگیرند. اگر چه این به معنای غیر استاندارد بودن فصل آخر نیست، بلکه ریک و مورتی در فصل 5 نتوانست در حد و اندازه ها و استاندارد های خودش ظاهر شود و این دلیلی بر بد بودن آن نمی باشد و هنوز که هنوزه جزو برترین های تاریخ تا به این لحظه محسوب می شود. فارغ از اینها قصد داریم امروز تا اطلاعات جدیدی راجع به فصل ششم سریال Rick and Morty به شما عزیزان بدهیم، اطلاعاتی مثل تاریخ انتشار / پخش یا داستان و اتفاقاتی که قرار است در فصل 6 ریک اند مورتی رخ دهد.

لازم به ذکر است سعی کرده ایم تا اطلاعات موجود در این خبر را از منابع معتبر خارجی و گاها حدس و گمان خودمان جمع آوری کنیم.
در ادامه هر آنچه باید از فصل ششم سریال ریک و مورتی گیم بدانید قرار گرفته است، تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

هر آنچه باید از فصل ششم سریال ریک و مورتی بدانید

تاریخ پخش فصل 6 سریال Rick and Morty چه زمانی است؟

فصل 4 در سال 2020 و فصل 5 در سال 2021 به پایان رسیدند و اگر بخواهیم طبق این فرمول جلو برویم، حداقل باید تا نیم سال اول 2022 منتظر باشیم تا اولین تریلر از فصل 6 ریک اند مورتی منتشر شود. فارغ از اینها تا به این لحظه هیچگونه اخبار رسمی راجع به ساخته شدن و یا حتی تاریخ دقیق پخش فصل جدید سریال rick and morty اعلام نشده است و در صورتی که خبر جدیدی منتشر شود، قطعا این بخش بروزرسانی خواهد شد.

تاریخ انتشار فصل ششم سریال ریک و مورتی
تاریخ انتشار فصل ششم سریال ریک و مورتی

محوریت و داستان فصل 6 ریک و مورتی چه خواهد بود؟

در فصلی که گذشت به خیلی از سوالاتی که شاید از فصل های اولیه در ذهن برخی از طرفداران وجود داشت پاسخ داده شد، اما چند قسمت اخیر کمی اوضاع به شکل عجیبی پیش رفتند که انتظار می رود تغییرات بزرگی در نوع روایت داستان و سبک آن رخ دهد. نکته قابل توجه در رابطه با فصل 5 این بود که محوریت اصلی روی شخصیت مورتی بود و با توجه به اتفاقاتی که در قسمت آخر رخ داد (به دلیل اسپویل گفته نمی شود) باید انتظار این را داشته باشیم که ریک دوست داشتنی و دیوانه، در فصل ششم حضور بیشتر و موثرتری داشته باشد. با توجه به اینکه این سریال خیلی سعی بر روایت داستان منظم ندارد، تا زمانی که اولین تریلر ها از آن منتشر نشوند، خیلی نمی توان پیش بینی کرد، چرا که ممکن است مانند فصول گذشته خیلی از سوالات در فصل های بعدی، زمانی که اکثر مخاطبین اتفاقات را فراموش کرده اند، پاسخ داده شوند.

داستان فصل 6 سریال ریک و مورتی درباره چیست؟
داستان فصل 6 سریال ریک و مورتی درباره چیست؟

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

آیا از فصل پنجم سریال Rick and Morty رضایت داشتید؟
به نظر شما فصل ششم سریال ریک و مورتی ساخته می شود؟
نظرات خود را در رابطه با سریال ریک اند مورتی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.4]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود