همه چیز درباره فصل سوم سریال Jujutsu Kaisen [تاریخ انتشار + داستان]

1 2,266

جوجتسو کایزن از نظر من یکی از برترین انیمه هایی است که در چند سال اخیر ساخته شده است. حتی بسیار برتر از انیمه هایی مثل وینلند ساگا یا حتی اتک آن تایتان. به نظر من جلوه ها و اکشن های این انیمه به شدت لذت بخش هستند. فارغ از اینها به تازگی فصل دوم این سریال به اتمام رسید. این درحالیست که همه انتظار داشتند تا این سیزن 24 اپیزود داشته باشد، اما به نسبت سیزن قبلی، با یک اپیزود کمتر، یعنی در 23 اپیزود به پایان رسید که دلیل آن دقیق مشخص نیست. به حدی که یک روز قبل از عرضه قسمت جدید، سازندگان آن اعلام کردند که قسمت 23، آخرین قسمت فصل دوم سریال Jujutsu Kaisen است. با اینکه مدت زمان زیادی از پایان فصل دوم نمی گذرد، اما اخبار جدید از فصل سوم آن منتشر شده است که در این مطلب نیز قصد داریم تا با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

این روزها سوالات زیادی در رابطه با فصل سوم سریال Jujutsu Kaisen میان طرفداران به وجود آمده است. از تاریخ انتشار آن گرفته تا اتفاقات و داستانی که قرار است طی شود.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید تا همه چیز را در رابطه با فصل 3 جوجوتسو کایسن بدانید.

هر آنچه که باید از فصل 3 سریال جوجوتسو کایسن بدانید

تاریخ انتشار فصل سوم سریال Jujutsu Kaisen

فصل 3 سریال جوجوتسو کایسن به صورت رسمی تایید شد اما در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری به اشتراک گذاشته نشده است، اگرچه اخبار بعدی که منتشر می شود، بدون شک در مورد کارگردان و تاریخ پخش آن خواهد بود. در صورتی که اخبار جدیدی از روز دقیق منتشر شود قطعا آن را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت، اما اینکه در سال 2024 فصل 3 منتشر می شود، تایید شده است.

تاریخ انتشار فصل سوم سریال Jujutsu Kaisen
تاریخ انتشار فصل سوم سریال Jujutsu Kaisen

داستان فصل سوم سریال Jujutsu Kaisen

اپیزود پایانی فصل 2 این انیمه، به معنای واقعی کلمه داستان و بازی را تغییر داد. درحالی که همه منتظر شکست گتو بودند، اما نقش ارواح نفرین شده، در حد بین الملل ارتقاء پیدا کرد! اگر چه فعلا ژاپن را به تسخیر خود درآورده اند و انتظار می رود تا در فصل 3، ابعاد گسترده تر و جهانی تر را مشاهده کنیم.

همانطوری که می دانید ایتادوری باید اعدام شود و تمام جادوگران جوجوتسو، علاوه بر خنثی سازی نفرین ها، موظفند تا او را اعدام کنند. به صورت کلی می توان گفت همه چیز بهم ریخته است و هیچ چیز جای خودش نیست. علی الخصوص ساتورو گوجو دوست داشتنی که فعلا در زندان گرفتار شده است و دقیقا معلوم نیست که با او چه می کنند.

هر چقدر که فصل اول المان های طنز زیادی وجود داشت، در فصل دوم شاهد بعد دارک شخصیت های مختلف سریال شدیم و احتمالا در فصل سوم Jujutsu Kaisen چیزهای خیلی بیشتری را مشاهده کنیم.

داستان فصل سوم سریال Jujutsu Kaisen
داستان فصل سوم سریال Jujutsu Kaisen

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال جوجوتسو کایسن و فصل سوم آن چیست؟

همچنین نظر خود را در رابطه با انتظاراتی که از فصل سوم Jujutso Kaisen دارید بگویید.
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. ........ می گوید

    از اتک آن تایتان بهتره منطقیه داش حتا در سطح اتک آن تایتان هم نیست اما خب انیمه خوبیه

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود