پوستر فصل دهم سریال The Walking Dead به طور رسمی رونمایی شد

کاور سیزن دهم سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) رونمایی شد

0 803

کاور فصل 10 The Walking Dead

پوستر فصل دهم سریال The Walking Dead: چند وقت بود که خبری در رابطه با سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) منتشر نمی شد، البته تصاویری از فصل دهم منتشر شد که بسیار هم جذاب بودند. ولی امروز سازندگان سریال و مسئولین شبکه AMC، از پوستر فصل دهم سریال رونمایی کردند که شباهت زیادی به طرح نیم فصل دوم فصل نهم سریال دارد، اما با تماشای تصویر به خوبی می توان متوجه جنگ شدید بین جوامع و گروه نجواگرایان شد.
در ادامه به جزئیات کاول فصل 10 The Walking Dead (مردگان متحرک) می پردازیم.

نمایی دیگر از پوستر فصل دهم سریال واکینگ دد

نمایی دیگر از کاور فصل 10 سریال مردگان متحرک
نمایی دیگر از کاور فصل 10 سریال مردگان متحرک

پوستر فصل دهم سریال The Walking Dead چه چیزی را نشان می دهد؟

همانطور که می دانید، موضوع و محوریت اصلی فصل دهم، مبارزه و اتحاد جوامع برای شکست دادن نجواگرایان است تا انتقام سختی از آنها بابت کشته شدن دوستانشان بگیرند. در این کاور ما دریل، میشون و کارول را با استایل مخصوص خودشان میبینیم (مخصوصا میشون و دریل) که این شخصیت ها نقش بسیار مهمی را در فصل دهم ایفا خواهند کرد. در پشت شخصیت های روی کاور، به نظر می رسد که یک خورشید قرار گرفته باشد که اگر این موضوع درست باشد، می تواند به معنی آغاز جدیدی باشد که خود آغاز جدید هم به معنی شکست دادن نجواگرایان است. به هرحال با تمامی تفاسیر گفته شده، قطعا جوامع کار ساده ای در پیش نخواهند داشت، چرا که با انسان هایی روبرو هستند که دیگر نمی توان آنها را به عنوان یک انسان قبول داشت!

البته کاور فصل 10 The Walking Dead (منتشر شده) تنها برای نیم فصل اول مورد استفاده قرار می گیرد و در نیم فصل دوم دیگر  شاهد این کاور نخواهیم بود.

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید:

پوستر فصل دهم سریال The Walking Dead در عین سادگی می تواند ده ها معانی به همراه داشته باشد
نظر شما نسبت به این پوستر چیست و به نظر شما قصد دارد چه مفهومی را به مخاطب برساند؟
خوشحال می شویم اگر دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود