رایگان شدن بازی های Inside و Celeste در اپیک گیمز + لینک دانلود

بازی Celeste و Inside را به طور رایگان از اپیک گیمز (Epic Games) دریافت کنید.

0 494

Celeste و Inside رایگان در Epic Games

رایگان شدن بازی های Inside و Celeste: از زمانی که اپیک گیمز خبر از افتتاح فروشگاه خود داد و گفت قصد دارد رقابت جدی با فروشگاه استیم (Steam) داشته باشد، خیلی ها به این شرکت خندیدند و در ادامه که بازی هایی را به انحصار خودش در آورد، خیلی ها به این شرکت، برچسب پول پرستی (مثل شرکت های الکترونیک آرتز و یوبیسافت) زدند. اما طی چند وقت اخیر، شاهد رایگان شدن بازی های بسیار زیادی در این فروشگاه بودیم که می توان به رایگان شدن بازی های For Honor و Alan Wake اشاره کرد که خیلی از رایگان شدن آنها نمی گذرد. نکته قابل توجه این فروشگاه این است، زمانی که شما یک بازی که (برای مدت زمانی محدود رایگان شده است) را دانلود می کنید، برای همیشه برای شما رایگان است، درست برعکس خیلی از سرویس های دیگر.
جزئیات بیشتر از Celeste و Inside رایگان در Epic Games

Inside و Celeste از چه زمانی رایگان می شوند؟

دو بازی تحسین شده دو بعدی Celeste و Inside قرار است از تاریخ 29 آگوست (7 شهریورماه) رایگان شود و کاربران تنها تا تاریخ 9 سپتامبر (18 شهریور) می توانند این بازی را به لیست دانلود خود اضافه کنند و اگر در تاریخ گفته شده این بازی را به لیست دانلود خود اضافه کنند، برای همیشه این دو بازی برای آنها رایگان خواهد بود، در غیر این صورت (در تاریخ ذکر شده به لیست بازی های خود اضافه نکنند) نمی توانند این دو بازی را به طور رایگان دانلود نمایند.
از فرصت رایگان شدن بازی های Inside و Celeste استفاده کنید.

Inside و Celeste را چطور به صورت رایگان دانلود و تجربه کنیم؟

قبل از هرچیز لازم به ذکر است این دو بازی در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) رایگان می شوند و شما برای دانلود این دو بازی به صورت رایگان، نیازمند یک اکانت اپیک گیمز هستید و با اکانت خود بدون هیچ هزینه ای می توانید این دو بازی را دانلود و تجربه کنید.
در ادامه لینک دانلود Celeste و Inside رایگان در Epic Games قرار می دهیم.

دانلود رایگان بازی Celeste از اپیک گیمز (Epic Games)

دانلود رایگان بازی Inside از اپیک گیمز (Epic Games)

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

توجه داشته باشید که Celeste و Inside رایگان در Epic Games از تاریخ گفته شده رایگان می شود.
رایگان شدن بازی های Inside و Celeste فرصت بسیار ایده آلی برای کاربران ایرانیست، به دو دلیل: 1- گران بودن بازی ها 2- تجربه دو بازی تحسین شده. پس از این فرصت استفاده کنید.
نظر شما نسبت به اینکه Celeste و Inside رایگان در Epic Games می شوند چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود