همه چیز درباره فیلم Mortal Kombat [تریلر + تاریخ انتشار + بازیگران]

0 1,518

آماده باشید ، زیرا کمپانی برادران وارنر از اولین تریلر فیلم آینده خود یعنی “Mortal Kombat” که پر از خون ، و خشونت مرگبار میباشد رونمایی کرده است. 

این فیلم چه میزان به اصول Mortal Kombat وفا دار خواهد بود؟

همانطور که میدانید داستان مورتال کامبت اصولا بر پایه خون و خونریزی بنا شده و همینطور این فیلم که سومین لایو اکشنی است که بر اساس مجموعه بازی های رایج محبوب ساخته شده هم از این قائده مستثنی نیست ، این را هم بگوییم که هیچ ارتباطی با عملکرد کم سابقه فیلم های قبلی در سال‌های 1995 و 1997 نخواهد داشت. در عوض ، سیمون مک کوئید ، کارگردان این اثر ،در اولین کارگردانی خود ، فیلم را در مسیر خود قرار خواهد داد در حالی که یکی از محبوب ترین جنبه های طرفداران حق انتخاب برای مهمترین حرکات را شامل می شود ، از جمله مرگ و میرها – حرکات پایان دهنده خشن و خشونت آمیز طراحی شده برای هر شخصیت که به موجب آن برنده شدن در یک مبارزه به دراماتیک ترین و خونین ترین شکل ممکن میشود.

فیلم مورتال کامبت به اصالت خود وفادار خواهد بود
فیلم مورتال کامبت به اصالت خود وفادار خواهد بود

بسیاری از شخصیت های محبوب بازی های ویدیویی در فیلم ظاهر می شوند

از بازیگران این فیلم می توان به لودی لین در نقش لیو کانگ ، هیرویوکی سانادا در نقش اسکورپیون ، جو تسلیم در نقش ساب زیرو ، تادانوبو آسانو در نقش رایدن ، جسیکا مک نامی در نقش سونیا بلید ، مه کاد بروکس در نقش جکس بریگز ، جاش لاوسون در نقش کانو ، چین هان در نقش شانگ تسونگ ، مکس اشاره کرد. هوانگ در نقش کونگ لائو ، سیسی استرینگر در نقش میلنا ، الیسا کادول در نقش نیتارا و دانیل نلسون در نقش کابل.

شخصیت ها و بازیگران فیلم سینمایی Mortal Kombat
شخصیت ها و بازیگران فیلم سینمایی Mortal Kombat

تاریخ انتشار فیلم مورتال کامبت

دیوید کالاهام ، هم اکنون در حال کار بر روی دنباله “Spider-Man: Into the Spider-Verse” ،و همچنین فیلمنامه نویسی فیلم “Mortal Kombat” 2021 است. این فیلم نیز قرار است در 16 آپریل هم در سینماها و هم در HBO Max اکران اینترنتی داشته باشد ، زیرا بخشی از استراتژی جدید پخش عظیم فیلم‌های برادران وارنر با همکاری HBO MAX است که در اواخر سال 2020 اعلام شد.

اولین بازی مورتال کمبت در سال 1992 منتشر شد و از آن زمان شمال چندین فرانچایز در قالب بازی ویدیویی به صورت مکرر بین نسل بازی های ویدیویی عرضه شده است. آخرین قسمت  «مورتال کمبت ۱۱ »در سال 2019 وارد بازار شد که مثل همیشه شخصیت های جدید و شخصیت های مهمان به طوری پرداخت درون برنامه ای یا اپدیت ها ارائه میشوند.

تریلر فیلم Mortal Kombat را از سایت پلی مگ را تماشا کنید.

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

از فیلم سینمایی مورتال کامبت چه انتظاراتی دارید؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود