معرفی بازی ایرانی سایکل سو | موجودات آزمایشگاهی در اندیشه فرار

1 1,958

آشنایی با بازی سایکل سو

بازی سایکل سو یک بازی موبایلی و کاملا ایرانی می باشد که توسط استودیو مستقل ویسپو گیمز (Wispogames) توسعه یافته است. این بازی در سبک کژوال (Casual) است و مانند اکثر بازی های حاضر در این سبک، گیم پلی ساده اما در عین حال پازل گونه و تا حدی چالش برانگیز دارد. بازی در رابطه با یک سری موجودات آزمایشگاهی است که قصد فرار از یک آزمایشگاه مرموز را دارند. برای اینکه راز این آزمایشگاه ها و مکان های مختلف را کشف کنید، باید به موجودات توپی این بازی کمک کنید تا از موانعی که جلوی رویشان قرار دارد به سلامت عبور کنند.

در ادامه قصد داریم به طور مختصر و مفید به معرفی بازی ایرانی سایکل سو (CycleSaw) بپردازیم.
همراه سایت پلی مگ باشید.

بازی در عین سادگی اش سخت است

احتمالا بعد از تجربه مراحل اولیه بازی سایکل سو با خود می گویید که عجیب بازی ساده ای! اما هر چقدر که بازی را پیش می برید، متوجه سخت بودن و تا حدی چالش برانگیز بودن آن می شوید.  این بازی به عنوان یک بازی کژوال، توانسته است استانداردهایی که یک بازی حاضر در این سبک نیاز دارد را در خود جای دهد. به معنای دیگر نه طوری است که بسیار ساده مراحل آن را رد کنید و نه آنقدر سخت است که از آن زده شوید؛ بازی کاملا به دقت و تمرکز نیاز دارد.

هر چقدر بازی را پیش ببرید، طراحی مراحل آن پیچیده تر و سخت تر برای گیمر می شود
هر چقدر بازی را پیش ببرید، طراحی مراحل آن پیچیده تر و سخت تر برای گیمر می شود

هر موجود، ویژگی های مختص به خود را دارد

به جز شخصیت اولیه بازی، چند شخصیت دیگر نیز وجود دارند که هر کدام ویژگی های مختص به خود را دارند. اینکه شما با کدام شخصیت در هر مرحله بازی کنید، بیشتر به طراحی آن مرحله بستگی دارد. به طور مثال مراحلی که دشمنان به سرعت حرکت می کنند، شما به موجودی که سرعتش از همه بیشتر است نیاز دارید.

امکان ارتقاء موجودات نیز وجود دارد

علاوه بر اینکه هر موجود (منظور از موجود، کاراکترهای قابل بازی سایکل سو است) ویژگی های مختص به خود را دارند، با سکه نیز می توانید قدرت ها و مهارت های آنها را ارتقاء دهید و یا چیزهای جدیدی باز کنید. اگر چه این سکه ها به سادگی به دست نمی آیند و لازمه ارتقاء موجودات، طی کردن مراحل زیاد در بازی سایکل سو است. طبعا با ارتقاء موجودات، بازی برای شما ساده تر می شود، اما واقعا یک سری مراحل را بدون ارتقاء شخصیت ها نمی توان رد کرد.

تنوع کاراکترها و امکان ارتقاء دادن آنها در بازی سایکل سو
تنوع کاراکترها و امکان ارتقاء دادن آنها در بازی سایکل سو

آیتم های کمکی برای مراحلی که روی مخ شما راه می روند

بخشی به نام آیتم در بازی سایکل سو وجود دارد که در آن می توانید آیتم هایی را جهت ساده تر شدن بازی بخرید. این ویژگی بیشتر برای کسانی که سکه کافی جهت ارتقاء مهارت و خرید کاراکترهای جدید را ندارند مناسب است. در این بخش آیتم هایی مثل تی ان تی، بمب و … وجود دارد که کار شما را کمی ساده تر می کند. اگر چه اینکه چه زمانی از آنها استفاده کنید از نکات بسیار مهم است.

آیتم های کمکی بعضی از مراحل را برای شما آسان می کند
آیتم های کمکی بعضی از مراحل را برای شما آسان می کند

آپدیت های امیدوارکننده

درحال حاضر بازی سایکل سو چیزی از یک بازی کامل کم ندارد اما هنوز بازی در فاز بتا قرار دارد و انتظار می رود نسخه نهایی چیزی کامل تر از حال حاضر باشد و صرفا یک پایدارکننده مشکلات فنی بازی نباشد و همانطور که به حل مشکلات فنی پرداخته می شود، به اضافه کردن محتویات جدید و تنوع مراحل اهمیت دهد. فارغ از اینها به نظر می رسد ویسپو گیمز دقیقا همین قصد را دارد و طی چند روز آینده آپدیت جدیدی از بازی عرضه خواهد شد.

از بخش پشتیبانی با سازندگان بازی در ارتباط باشید
از بخش پشتیبانی با سازندگان بازی در ارتباط باشید

بازی سایکل سو را از کجا دانلود کنیم؟

برای حمایت و دانلود بازی ایرانی سایکل سو می توانید این بازی را از مارکت کافه بازار به طور کاملا رایگان دانلود نمایید. فعلا بازی در سطح نسبتا متوسطی قرار دارد، اما اگر سازنده بازی تمرکز خود را روی اضافه کردن محتویات جدید به بازی بگذارد، می توانیم آن را به عنوان یک بازی کژوال خوب و سرگرم کننده بپذیریم. طبیعتا سازنده بازی چشم به نظرات شما گیمرهای عزیز دارد و لطفا در صورتی که بازی را دانلود کردید، حتما در بخش نظرات این مقاله و صفحه مربوط به بازی در کافه بازار به اشتراک بگذارید تا از نکات گفته شده بتوان برای پیشرفت و توسعه هر چه بهتر بازی استفاده کرد.

دانلود بازی ایرانی سایکل سو (CycleSaw) از کافه بازار

 

 

معرفی بازی های ویدیویی جدید را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

آیا بازی سایکل سو (CycleSaw) را تجربه کرده اید؟
نظر شما نسبت به این بازی ایرانی چیست و فکر می کنید سازنده بازی چطور می تواند روی پیشرفت آن کار کند؟

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. فرهام می گوید

    مال من که نصب کردم اولش یک آپدیت 9/53GB میده و توی 16وایمیسته میره جلو تر مثلا17 دو باره بر می گرده به 16 تو گوشی نصب کردم کمکم کنید

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود