کیت هرینگتون (جان اسنو) و رز لزلی صاحب اولین فرزندشان شدند

0 827

ستاره های سریال بازی «Game Of Thrones» یعنی کیت هرینگتون و رز لزلی صاحب اولین فرزندشان شدند.

گزارشگری یک خبر بر مبنای این اتفاق از زوج دوست داشتنی سریال پرطرفدار«Game Of Thrones» را تأیید کرد که آنها اکنون پدر و مادری با نشان افتخار E هستند! همچنین مجله « نیوز» گفت ؛که آنها صاحب یک فرزند پسر شدند و حالا بسیار بسیار خوشحال هستند!.

رز تأیید کرد که در ماه سپتامبر منتظر عکسبرداری ای که کودک خود را برای مجله «Make» نشان می داد بوده است.

یک ماه بعد

او به نیویورک پست گفت: “من بسیار خوشحالم و نمی توانم صبر کنم تا با عضو جدید خانواده مان آشنا شوم!”

این ستاره همچنین فاش کرد که او و بازیگر نقش Jon Snow(کیت هرینگتون) یک توله سگ کوچک در طی همه گیری (کرونا) داشته اند و افزود: “این یک اتفاق خارق العاده ای بود. اگر مجبور نشده بودیم كه پشت درب خانه مان بمانیم ، نمی توانستیم به درستی او را آموزش دهیم و مطمئن شویم كه او در داخل خانه دستشویی نمی كند.”

این زوج در سال ۲۰۱۸ در عروسی‌ با حضور همبازیان خود در بازی تاج و تخت( Game Of Thrones) ، از جمله امیلیا کلارک ، سوفی ترنر و مایسی ویلیامز ، ازدواج کردند.

سال گذشته ، رز فاش کرد که به طور تصادفی سر کیت را از ته تراشیده است در حالی که سعی داشته موهای کیت را کوتاه کند. او این اشتباه را مرتکب شد زیرا وقتی درحال کوتاه کردن موهای کیت بود با یکی از دوستانش نیز در FaceTime مشغول صحبت کردن بود.

رز لزلی در ادامه به شوخی گفت: “این کار بسیار خنده دار بود ، اما همچنین افتضاح بود.” “خوشبختانه ، او با سر نیمه تراشیده عالی به نظر می رسد ، بنابراین خیلی هم بد بود.”

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما راجع به کیت هرینگتون (جان اسنو سریال بازی تاج و تخت) چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود