محل فیلمبرداری سریال House of The Dragon (اسپین‌آف Game of Thrones) مشخص شد

2 246

فیلمبرداری اسپین‌آف گیم آو ترونز؛ یعنی سریال House of the Dragon سال آینده در واتفورد (Watford) آغاز می‌شود. این سریال با بازی پدی کانسیداین (Paddy Considine) در نقش شاه ویسریس تارگرین (King Viserys Targaryen) قرار است به ماجراهای 300 سال قبل از اتفاقات سریال Game of Thrones بپردازد. در ادامه با سایت پلی‌مگ همراه باشید.

اسپین آف Game of Thrones، یعنی سریال خانه اژدها (House of the Dragon) در واتفورد فیلمبرداری می شود

بعد از فیلمبرداری و ساخت بیشتر صحنه‌های سریال بازی با تاج و تخت در بلفاست (Belfast) در ایرلند شمالی، قرار است سریال خانه اژدها در استودیوی Leavesden در واتفورد فیلمبرداری خود را آغاز کند. مکان‌های دیگر فیلمبرداری این اسپین‌آف هنوز مشخص و تایید نشده، اما قرار است ساخت سریال House of the Dragon در سال 2021 شروع و پخش آن در سال 2022 آغاز شود.

سریال خانه اژدها قرار است بر اساس رمان Fire and Blood از جرج آر.آر مارتین (George R.R. Martin)؛ نویسنده سریال Game of Thrones ساخته شود. در این اسپین‌آف خیزش House Targaryen در 300 سال قبل را می‌بینیم، قبل از آنکه که دنریس تارگرین (Daenerys Targaryen) در سریال گیم آو ترونز بخواهد برای به دست گرفتن تخت دست به مبارزه بزند.

کتاب مارتین شاه ویسریس (King Viserys) را شخصی خونگرم، مهربان و محجوب توصیف می‌کند که قصد دارد برای پیشبرد میراث پدربزرگش، تاج و تخت را به دست بگیرد. اگر بخواهیم برای سریال توضیحی داشته باشیم باید بگوییم:«مردان خوب لزوماً به پادشاهان خوبی تبدیل نمی‌شوند.»

رایان کاندال (Ryan Condal) قرار است نویسندگی قسمت آزمایشی و پایلوت سریال House of the Dragon را بر عهده بگیرد و میگل سپاچنیک (Miguel Sapochnik)؛ کارگردان قسمت‌های The Battle of the Bastards در قسمت 9 از فصل 6 و قسمت The Long Night در قسمت 3 از فصل 8 سریال گیم آو ترونز، قرار است سریال House of the Dragon را کارگردانی کند.

مارتین همچنین قرار است به عنوان تهیه‌کننده روی بازگشت وستروس (Westeros) شبکه HBO نظارت کند. برای اطلاع از بازیگران و مکان‌های بیشتر فیلمبرداری این سریال با سایت پلی‌مگ همراه باشید.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

از اسپین آف Game of Thrones، یعنی سریال خانه اژدها (House of the Dragon) چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
 1. mahdi می گوید

  گیم آف ترونز سریال خوبی بود ولی من فصل ۳ بیشتر ندیدم آخه پسر عموم همشو اسپویل کرد😢

  1. فرهمند می گوید

   آره مزه‌اش از بین میره اگه کسی اسپول کنه
   ولی نگاه کردنش هم بد نیست

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود