بررسی تریلر فصل دوم سریال انیمیشنی Fast and Furious: spy Racers (سریع و خشن: مسابقه دهندگان جاسوس)

0 108

بررسی اولین اطلاعات و تریلر رسمی منتشر شده از فصل 2 سریع و خشن: مسابقه دهندگان جاسوس

شبکه نتفلیکس، تریلر جدیدی از سریال انیمیشنی سریع و خشن: مسابقه‌دهندگان جاسوس (Fast and Furious: spy Racers) را منتشر کرد که در آن ابرقهرمانانی را خواهیم دید که در ریو، جنگی به پا خواهند کرد. تیم هدریک (Tim Hedrick)، برت هاالند (Bret Haaland)، وین دیزل (Vin Diesel) نیل موریتز (Neal Moritz) و کریس مورگان (Chris Morgan) این سریال انیمیشنی اکشن را براساس سری فیلم‌های محبوب و پربیننده سریع و خشن گری اسکات تامسون (Gary Scott Thompson) ساخته‌اند. تایلر پوزی (Tyler Posey) بازیگر نقش اصلی سریال Teen Wolf، صداپیشگی شخصیت تونی تورتو (Tony Toretto) پسرعموی دامنیک تورتو (Dominic Toretto)، نقش اصلی این سریال انیمیشنی را برعهده دارد که عضوی از یک فدراسیون مسابقه‌رانی درجه یک است که به طور مخفیانه به سازمان جنایی SH1FT3R کمک می‌کند تا برنامه‌هایش را برای سلطه بر جهان اجرا کند. فصل اول این سریال انیمیشنی در دسامبر 2019 (دی 1398) منتشر و فصل دوم آن نیز برای 9 اکتبر 2020 (18 مهر 1399) برنامه ریزی شده است.

تریلر فصل دوم سریال انیمیشنی سریع و خشن: مسابقه دهندگان جاسوس چه چیزهایی را نشان می دهد؟

در تریلر فصل دوم سریال سریع و خشن: مسابقه‌دهندگان جاسوس از استودیوی انیمشین سازی DreamWorks Animation می‌بینیم که تونی (Tony) به همراه گروهش برای اولین ماموریتشان به سمت ریو پرواز می‌کنند. زمانی که این ابرقهرمانان به برزیل می‌رسند در مقابل (Ms. Nowhere) سربازوظیفه سابق با صداپیشگی رنی الیس گولدزبری (Renee Elise Goldsberry)، با شکست بزرگی مواجعه می‌شوند. زیرا متوجه می‌شوند که لیلا گری (Layla Gray)، مسابقه‌دهند برجسته زیرزمینی با صداپیشگی کامیلی رمزی (Camille Ramsey)، به طور اسرارآمیزی ناپدید می‌شود. تونی و تیمش علاوه برحل کردن یک طرح شوم و پیچیده که برای آرامش و موفقیت منطقه تهدید به حساب می‌آید، باید با هویت‌های سری خود، لیلا (Layla) را پیدا کنند. فصل دوم سریال Fast and Furious: Spy Racers با شرور جدیدی همراه است که هدریک (Herdick)، تهیه کننده اجرایی سریال بر این باور است که گروه سریع و خشن، برعکس هرکسی دیگری در نبرها حضور داشته است. او همچنین به طرفداران این اطمینان را می‌دهد که با آمدن فصل دوم، بدون هیچ توقفی سرگرم خواهند شد. در ادامه می‌توانید تریلر فصل دوم این سریال انیمیشنی را مشاهده کنید.

تا چه حد منتظر آغاز فصل 2 سریع و خشن: مسابقه دهندگان جاسوس هستید؟
تا چه حد منتظر آغاز فصل 2 سریع و خشن: مسابقه دهندگان جاسوس هستید؟

سریال-انیمیشن Fast and Furious: Spy Racers در تلاش است تا به فرانچایز اصلی خودش نزدیک شود

فصل دوم سریال Fast and Furious: Spy Racers با روند چشمگیر، خودروهای پیشرفته و رابطه‌های غریبانه فرانچایزها ادامه پیدا می‌کند. تریلر همچنین به فیلم‌های سریع و خشن اصلی اشاراتی دارد. در یکی از صحنه‌های انیمیشن، صحنه سقوط خودروها از هوایپما را می‌بینیم که از فیلم Furious 7 الهام گرفته شده. این قضیه نشان‌دهنده آن است که این سریال انیمیشنی به طور جدی تلاش می‌کند با فرانچایزهای اصلی خودش در یک راستا قرار بگیرد و همسوی آنها باشد. ادعای جسورانه هدریک (Hedrick) درباره تبه‌کار جدید سریال، کمی فریبنده است. ولی، نمی‌تواند به ما کمک کند تا چیز زیادی درباره او بدانیم. اما، شاید با اشاره کردن دراز مدت به برخی نکات ظریف، از زمینه‌سازی‌های این سریال انیمیشنی برای قسمت نهم فیلم سریع و خشن سردر بیاوریم.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا تابحال سریال انیمیشنی Fast and Furious: Spy Racers را دیده اید؟
نظر شما نسبت به آن چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود