پایان سری فیلم‌های سریع و خشن با پخش دو قسمت پشت‌سرهم

0 325

اگر شرایط همه‌گیری بیماری کرونا تغییر کند، فیلم سریع و خشن 9 با بازی وین دیزل (Vin Diesel) و سایر بازیگران برای اکران در ماه مه بعدی آماده می‌شود. بنابراین، عوامل فیلم منتظر هستند ببیند چه اتفاقی قرار است بیفتد.

به گزارش سایت Deadline، جاستین لین (Justin Lin)، کارگردان فیلم Fast and Furious 9 در حال کار روی دو قسمت دیگر از سری فیلم‌های سریع و خشن است که داستان کلی را به نمایش می‌گذارد.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، ما شاهد بازگشت بازیگران اصلی فیلم یعنی وین دیزل (Vin Diesel)، میشل رودریگز (Michelle Rodriguez)، لوداکریس (Ludacris)، جوردانا بروستر (Jordana Brewster)، تایریس گیبسون (Tyrese Gibson)، سانگ کانگ (Sung Kang) و ناتالی امانوئل (Nathalie Emmanuel) در آخرین سری فیلم‌های سریع و خشن خواهیم بود.

سایت Deadline نیز اعلام کرده که زود است بگوییم دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham)، ستاره‌های اسپین‌آف Hobbs and Shaw در دو قسمت نهایی سری فیلم‌های سریع و خشن حضور داشته باشند و استودیوی Universal Pictures هم هنوز در این باره توضیحی نداده است.

وین دیزل در اوایل سال جاری امیدوار بود که فیلم Fast and Furious 10 به دو قسمت مجزا تقسیم شود تا آخرین داستان فیلم‌های سریع و خشن، داستان جذاب‌تر و گیراتری باشد.

او در گفت‌وگویی با Total Film گفت:«قبل از شروع فیلمبرداری فیلم سریع و خشن 9، برنامه‌ریزی تولید فیلم سریع و خشن 10 را شروع کردم. استودیوی یونیورسال پیکچر قوی و غنی با داستان‌های پرمغزش می‌تواند اسپین‌آف‌های هم سطح فیلم‌های قبلی تولید کند و فکر کنم که این کار اجتناب‌ناپذیر است.»

استودیوی Universal به خاطر سرمایه‌گذاری روی سری فیلم‌های سریع و خشن، این لیاقت را دارد تا سرمایه‌اش برگردد و نظر طرفداران را جلب کند. اگر فیلم سریع و خشن 10 یک یا دو قسمتی باشد، نسل‌های بعدی هم می‌توانند آن را ببینند.»

فیلم Fast and Furious 9 در آوریل 2021 اکران می‌شود.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به پایان رسیدن سریع و خشن چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود