نظر طرفداران Attack on Titan درباره پایان آن چیست؟

0 94

سریال اتک آن تایتان (Attack on Titan) را نه تنها می توان جزو 5 انیمه برتر تاریخ دانست، بلکه جزو محدود آثار سینما و تلویزیون است که عملا نقطه ضعف ندارد و در یک اقدام بی سابقه و داشتن اپیزودهای بسیار زیاد، اپیزود ضعیف در کارنامه خود نداشته است و در بدترین حالت توانسته نمره های 8 به بالا (از 10) را کسب کند. به هرحال این اثر هم همانند خیلی از انیمه ها به پایان خود رسید و دیگر خبری از موج رسانه ای مربوط به این انیمه نخواهد بود.

در قسمت اپیزود 30 فصل 4 اتک آن تایتان (AOT) که مدت آن 86 دقیقه بود، اتفاقات خیلی شوکه کننده ای رخ داد که به کل تئوری های موجود در سریال پاسخ داد.
اما این پایان خیلی ها را راضی نکرده، علی الخصوص آنهایی که یک دهه ای می شود Attack on Titan را دنبال می کنند.

در ادامه می خواهیم راجع به واکنش ها نسبت به اپیزود پایانی و ناراحتی و غمگین شدن طرفداران صحبت کنیم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

نظر طرفداران انیمه اتک آن تایتان راجع به پایان سریال چیست؟

چندین نظریه و دیدگاه راجع به پایان یافتن حمله به تایتان وجود دارد که برخی از آنها را در کنار هم بررسی می کنیم.

  • دیدگاه اول – غمگین ها: افراد تینیجر، علی الخصوص دخترها، از پایان آن به شدت غمگین و افسرده شده اند. چرا که معتقدند سریال و داستان، یک اپیزود عاشقانه و رمانتیک با محوریت میکاسا و ارن به آنها بدهکار است. به هرحال عشقی که هیچوقت بین دو طرف بروز داده نشد و با حسرت نیز به پایان رسید، برای خیلی ها تلخ بوده است؛ همچنین آنها معتقدند ارن نباید اینچنین با طرفداران و دوستان خود خداحافظی می کرد.
  • دیدگاه دوم – افراد منطقی: عده ای معتقدند نویسنده داستان اتک آن تایتان بهترین انتخاب را کرده است؛ به معنای دیگر تنها راهی که می توانستند ارن را جاودانه و ماندگار کنند، همین پایان تلخ او بود. اگر ارن زنده می ماند و همه چیز به خوبی و خوشی به پایان می رسد، او به میکاسا می رسید، نفرین یمیر ناپدید می شد، مردم در صلح زندگی می کردند و … یعنی عملا همه چیز بی معنی می شد
  • دیدگاه سوم – بدون نظر!: عده ای هم مثل شخص من فقط از هر لحظه این انیمه دوست داشتنی لذت بردیم. Attack on Titan هر چیزی که برای بهترین بودن نیاز داشت را به من مخاطب نشان داد و برایم مهم نیست که چه اتفاقی افتاد و چطور تمام شد! هر چیزی که نیاز بود انجام شود، انجام شد، همین!

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال اتک آن تایتان و نقدهای منتشر شده آن چیست؟

همچنین نظر خود را در رابطه با پایان انیمه Attack on Titan بگویید؛ آیا راضی بوده اید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود