آیا فصل پنجم سریال Attack on Titan ساخته می شود؟

2 675

انیمه سریالی اتک آن تایتان را می توان جزو شاهکارهای قرن دانست. انیمه ای که از همه لحاظ، از غافلگیری مخاطب گرفته تا شخصیت پردازی و داستان جذاب آن، فوق العاده عمل کرده است. حتی اشخاصی که علاقه ای به دنیای انیمه و سریال های آن ندارند، بعد از تماشای سریال Attack on Titan عاشق آن شده اند. یکی از مواردی که خیلی سرچ می شود، در رابطه با تاریخ انتشار یا احتمال ساخته شدن فصل پنجم این سریال است. شمایی که در این صفحه حضور دارید نیز احتمالا این سوال برایتان پیش آمده است. با توجه به پتانسیل بالای سریال، انصافا اگر فصل 5 در کار نباشد، کاملا حیف می شود. این چیزی نیست که من بگویم، بلکه همه با این قضیه هم نظر هستند.

قرار است در این صفحه پاسخ قطعی در رابطه با فصل پنجم اتک آن تایتان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

در ادامه جزئیات بیشتری از فصل 5 سریال اتک آن تایتان را در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

دلیل ساخته نشدن فصل 5 سریال اتک آن تایتان (Attack on Titan) چیست؟

همانطور که پیش تر گفته شد، قسمت پایانی آن چیزی نزدیک به یک ساعت و نیم می باشد و در آن هر چیزی که در ذهن شما به صورت علامت سوال بوده را پاسخ می دهد. اگر چه یک سری تغییرات جزئی نسبت به کمیک خود ممکن است داشته باشد، اما به هر حال داستان آن به پایان خود می رسد.

اگر چه فصل 5 Attack on Titan ساخته نمی شود، اما احتمال ساخته شدن یک اسپین آف از جهان آن وجود دارد. علی الخصوص گذشته یا از شخصیت های دیگر. چون همانطور که متوجه شدید، در این سریال حق با هیچکس نیست، علی الخصوص اگر با دقت تماشا کرده باشید، این جمله را بهتر درک خواهید کرد.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال اتک آن تایتان به همراه نقد های منتشر شده آن چیست؟

همچنین نظر خود را در رابطه با عدم ساخته شدن فصل پنجم سریال Attack on Titan بگویید؛ آیا راضی بوده اید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
 1. reza.ir می گوید

  از نظر من که باید اتک ان تایتان ۲ رو هم بسازن چون آخر قسمت آخر نشون میده که یه مرد با یه سگ میرن داخل یه درخت سوراخ باید ببینیم که چی میشه

  1. امین شهری می گوید

   بستگی به نویسنده مانگا داره
   احتمال ساخته شدن اسپین آف خیلی زیاده

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود