رسمی: بازی Days Gone برای پی سی (PC) منتشر می شود

0 103

بازی دیز گان برای رایانه های شخصی تایید شد

بازی دیز گان (Days Gone) یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2019 بود که به دلیل باگ های زمان عرضه و از همه مهمتر، رشوه هایی که برخی از منتقدین دریافت کردند، این بازی از لحاظ متا به حق خود نرسید. اگر چه تمامی کسانی که این بازی را روی کنسول پلی استیشن 4 (PS4) تجربه کرده اند، با من هم نظر هستند و چیزی از ارزش های این بازی کم نمی کند.

به تازگی اخبار جدیدی از این بازی در رابطه با منتشر شدن دیز گان روی رایانه های شخصی (PC) منتشر شده است که می خواهیم به بررسی کوتاه آن بپردازیم.

تاریخ انتشار بازی Days Gone برای پی سی (PC)

سازندگان بازی، یعنی بند استودیو، در توییتر به طور رسمی انتشار و عرضه دیز گان را برای رایانه های شخصی تایید کردند. اما هیچ تاریخ دقیقی اعلام نکردند. اما اینطور که معلوم است خیلی نباید انتظار بکشیم و طبق برنامه ریزی که آنها انجام داده اند، بازی Days Gone در فصل بهار سال جاری، قطعا برای PC عرضه خواهد شد.

همچنین هنوز اطلاعاتی راجع به سیستم مورد نیاز این بازی روی پی سی منتشر نشده است، اما فارغ از اینها انتظار دارم مشکلاتی که روی کنسول پلی استیشن 4 وجود داشت، در پی سی وجود نداشته باشد و با یک بازی خوب و بهینه شده روبرو باشیم.

اعلام خبر انتشار دیز گان برای PC توسط بند استودیو (سازنده بازی) در توییتر
اعلام خبر انتشار دیز گان برای PC توسط بند استودیو (سازنده بازی) در توییتر

به نظر می رسد سیاست سونی در قبال بازی های انحصاری خود، درحال تغییر می باشد

این اولین بازی فرست پارتی و کاملا انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) نیست که بعد از مدتی برای رایانه های شخصی منتشر می شود. به طور مثال چند ماه قبل بازی هواریزن زیرو داون (Horizon Zero Dawn) در یک اقدام و خبر غافلگیرکننده برای PC نیز پورت شد. این نشان می دهد که سونی در نسل نهم بازی های ویدیویی درحال پوست اندازی و تغییر سیاست های خود است.

امیدوارم Days Gone تجربه بسیار خوبی را برای تمامی پی سی گیمرهای عزیز رقم بزند.

 

جهت خواندن نقد و بررسی بازی Days Gone روی متن آبی کلیک کنید

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به انتشار بازی Days Gone برای پی سی (PC) چیست؟
آیا شما هم مثل من با هیت های بیش از حدی که توسط منتقدین به دیز گان وارد می شد مخالف هستید؟

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود